Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kuba Badach z Krasnegostawu bierze ślub z Olą Kwaśniewską

Utworzony przez kasia, 21 września 2012 r. o 15:12
"Komuniści łączcie się" i się łączą nawet więzami krwi!Uroczystością pokażą jak się można na upodlonym Narodzie dorobić!Dlaczego nie ma ślubu i wesela w Kazimierzu Dolnym,miejsce piękne i willa kupiona czeka???Agent Tomek nie przyjedzie!Wałęsa jako gość udowodni z kim się układał przy okrągłym stole!Rosjanin by powiedział"waniajet"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Brawo bił premier Tadeusz Mazowiecki, prezydent Wojciech Jaruzelski, a pośród innych – także Aleksander Kwaśniewski" Ja to bym sie porzygał jakby mi taka trójka zaczęła być brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pol napisał:
"Brawo bił premier Tadeusz Mazowiecki, prezydent Wojciech Jaruzelski, a pośród innych – także Aleksander Kwaśniewski" Ja to bym sie porzygał jakby mi taka trójka zaczęła być brawo.
NO TO LUUUU. JAKI PROBLEM? RZYGNIJ SE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ci zazdrosc, to sam zostan zydem
to nie jest mozliwe bo trzeba urodzic sie z matki - Zydowki. Innego sposobu nie ma. Kuba też jest Zydem, inaczej mama Oli nie pozwoliłaby na ten ślub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...