Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
oszołom do kwadratu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż za manipulacja tytułem, najpierw piszecie - naplują na groby, potem przechodząc obok spluną... Jak dla mnie to dwie różne rzeczy. Ale spoko, że te wypociny nie są płatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MĄDRE WNUKI SPIER...lą z tego przeklętego miejsca, a tym mniej rozgarniętym pewnie i śliny zabraknie...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy dziennikarze jaki poziom kształcących przyszłych "mistrzów pióra" na naszych uczelniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszołom do kwadratu..
 
oszołom do kwadratu..
  Pochwal się, co sam sobą reprezentujesz i co zrobiłeś dla tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KUKIZ MA AKTUALNE BADANIA PSYCHIATRYCZNE - PRZECIEŻ TO DEBIL DO POTĘGI ENTEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz na koncercie: "Jeśli nie pójdziecie na referendum, wnuki naplują wam na groby" Głąb, prostak i przepity facecik Gratuluję jego wyborcom takiego "idola"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem go porąbało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem go porąbało
jak czytasz tylko nagłówki to cięcie nezle porąbało Onecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na koncercie i Kukiz mówił to w innym kontekście bo wypowiedź była dłuższa oraz kazał nie nagrywać mediom bo zaraz poprzekręcają jego słowa i potną wypowiedzi co nastąpiło i co widac na załączonym obrazku. Kontekst wypowiedzi przekręcony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mieszkacie w tym kraju widzicie to bagno , marzycie jak stad uciec a mimo to szukacie pretekstu żeby opluć kogoś kto czuje tak samo i jeszcze o tym mówi. Spójrzcie w lustro... jak jeszcze macie odwagę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KUKIZ MA AKTUALNE BADANIA PSYCHIATRYCZNE - PRZECIEŻ TO DEBIL DO POTĘGI ENTEJ
Matka wie, ze cpiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...