Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kumulacja Lotto 16.02. Wyniki losowania, wygrane numery

Utworzony przez KRZYSZTOF, 17 lutego 2013 r. o 12:35
JUŻ NIE WIERZE W WYGRANĄ. GRAM NUMERAMI KTÓRYMI GRAŁ MÓJ DZIADEK I PRZEZ TE ŁĄCZNE 50 LAT NIE TRAFIŁ ON ANI PRZEJMUJĄC TE NUMERKI NIE TRAFIŁEM JA NAWET TRÓJKI. cZY TO NIE JEST DZIWNE ? ALE JEDNO JEST PEWNE JAK MÓWIŁ MÓJ DZIADEK " ONI TAK MIESZAJĄ TYMI NUMERAMI ŻE TRAFIĆ W MOJE NIE MOGĄ " ... nIE OSZUKUJMY SIĘ TOTOLOTEK BYŁ I BĘDZIE MAFIJNYM INTERESEM. CHCESZ WYGRAĆ ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO OJCA OJCÓW A ON USTAWI DLA CIEBIE WYGRANĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ NIE WIERZE W WYGRANĄ. GRAM NUMERAMI KTÓRYMI GRAŁ MÓJ DZIADEK I PRZEZ TE ŁĄCZNE 50 LAT NIE TRAFIŁ ON ANI PRZEJMUJĄC TE NUMERKI NIE TRAFIŁEM JA NAWET TRÓJKI. cZY TO NIE JEST DZIWNE ? ALE JEDNO JEST PEWNE JAK MÓWIŁ MÓJ DZIADEK " ONI TAK MIESZAJĄ TYMI NUMERAMI ŻE TRAFIĆ W MOJE NIE MOGĄ " ... nIE OSZUKUJMY SIĘ TOTOLOTEK BYŁ I BĘDZIE MAFIJNYM INTERESEM. CHCESZ WYGRAĆ ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO OJCA OJCÓW A ON USTAWI DLA CIEBIE WYGRANĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda Lotto w Polsce to jeden wielki kant. Ja od dzisiaj nie gram. Lipa jakich mało. Kumulacja, ciągle kumulacja, a my zbieramy na tą główną wygraną. Ile im zostaje???????????????? Lipa jakich mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie gram i leję w gacie ze śmiechu z chętnych na wygranie ... hmmm, no właśnie czego??? Ale co zrobić, jak niektórym bozia poskąpiła tego czegoś, co normalny człowiek nosi w głowie i kilka/kilkanaście mln "napaleńców" chce, no właśnie czego wy chcecie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. a jeżeli nie rozumiecie, to powiem jaśniej: w lotto jest możliwych niemal 14 mln kombinacji liczb/zakładów, czyli owych szóstek. Rocznie jest około 300 losowań. Więc weźcie sobie do ręki jakieś urządzenie, może być kartka papieru i dobry ołówek i policzcie. POLICZCIE po ilu latach padną wasze liczby, pod warunkiem, że żadne inne nigdy się nie powtórzą etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRZYSZTOF napisał:
JUŻ NIE WIERZE W WYGRANĄ. GRAM NUMERAMI KTÓRYMI GRAŁ MÓJ DZIADEK I PRZEZ TE ŁĄCZNE 50 LAT NIE TRAFIŁ ON ANI PRZEJMUJĄC TE NUMERKI NIE TRAFIŁEM JA NAWET TRÓJKI. cZY TO NIE JEST DZIWNE ? ALE JEDNO JEST PEWNE JAK MÓWIŁ MÓJ DZIADEK " ONI TAK MIESZAJĄ TYMI NUMERAMI ŻE TRAFIĆ W MOJE NIE MOGĄ " ... nIE OSZUKUJMY SIĘ TOTOLOTEK BYŁ I BĘDZIE MAFIJNYM INTERESEM. CHCESZ WYGRAĆ ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO OJCA OJCÓW A ON USTAWI DLA CIEBIE WYGRANĄ.
Krzychu to nie ma znaczenia czy typujesz ciagle te same liczby, czy grasz na " chybił trafił". To jest matematyka, a sciślej mówiąc rachunek prawdopodobieństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę uważać na portal multipasko bo zbierane sa tam info o użytkownikach a następnie w brzydki sposób wykorzystywane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie gram w lotto tylko w jokera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...