Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupno i sprzedaż samochodu za granicą – porównanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 maja 2017 r. o 06:51 Powrót do artykułu
cytat : " należy jeszcze pamiętać o wizycie w miejscowym urzędzie komunikacji, gdzie uzyskamy potwierdzenie o zarejestrowaniu pojazdu przez nabywcę" - A co kogo to obchodzi ??? Sprzedałem samochód - idę z umową do wydziału komunikacji - zgłaszam sprzedaż. Biorę potwierdzenie zgłoszenia. Ubezpieczyciela informuję, że sprzedałem i wypowiadam umowę. I tyle. Resztę to niech sobie Urzędy korespondują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam takiego koleżkę co sprowadza auta z niemiec, na zamiennikach z delphi daje im drugie życie. niemcy mają średnich mechaników. często wolą nowe auto kupić a starego się za grosze wyzbywają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam odgrzebuje temat ponieważ, sprzedaję auto będąc za granicą dla Rumuna. Dam mu tylko dowód i kartę pojazdu. Auto pojedzie na lawecie i muszę tylko zgłosić do urzędu że sprzedałem, naturalnie wraz z umową sprzedaży? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...