Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurdej-Szatan, Siwiec, Sablewska i inni celebryci na otwarciu Tarasów Zamkowych

Utworzony przez dfg, 5 marca 2015 r. o 00:02
rozrywka dla plebsu, przyperfumowane gówno nigdy nie zapachnie fiołkiem... i "gwiazdy" od strony dupy... żenujące to jest naprawdę. Kupujcie dalej po galeriach "markowe" rzeczy które na zwykłym targu w Michowie co środa można dostać bez przyszytej metki h&m za 1/6 ceny... tylko potem nie płaczcie że wasze dzieci lub znajomi pracują na śmieciówce, zarabiają najniższą krajową albo firma kolegi padła bo klienci odpłynęli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZATAN? Na otwarciu był SZATAN? Co za czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za władze Lublina, ze priorytetem jest dla nich stawianie kolejnych galerii i marketów :] ten kto dał pozwolenie na budowe galerii w poblizu zamku powinien pojsc siedzieć. Kiedys zamek witał przyjezdnych ze wschodu, którzy wjezdzali do miast a teraz witają ich galerie :] Ogłupiacie ludzi, którzy dzięki wam domagają sie chleba i igrzysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej bawią mnie ci celebryci, ta szatan np. ma nos jak kartofel i kim ona w ogóle jest? kto to jest janiak? płacić za takie "atrakcje" to ja dziekuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, bez tych pasożytów celebrytów by się nie obeszło.... NIC ie wnoszą swoimi osobami do sprawy, ale zaprosili. Czy organizatorzy naprawdę myśleli, że bez celebrytów nie byłoby klientów? Dla mnie wywalają kasę w błoto, bo zapewne mało nie wzięli za przyjazd. Nie moja kasa co prawda i mam nadzieję, że nie z kasy miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozrywka dla plebsu, przyperfumowane gówno nigdy nie zapachnie fiołkiem... i "gwiazdy" od strony dupy... żenujące to jest naprawdę. Kupujcie dalej po galeriach "markowe" rzeczy które na zwykłym targu w Michowie co środa można dostać bez przyszytej metki h&m za 1/6 ceny... tylko potem nie płaczcie że wasze dzieci lub znajomi pracują na śmieciówce, zarabiają najniższą krajową albo firma kolegi padła bo klienci odpłynęli
      Święta racja. Niestety Polacy (nie wszyscy - ale ci co mają parę złotych) wolą rozbijać swoje tyłki po galeriach, bo ich zdaniem na bazarze "nie wypada". Wolą wspierać te kapitalistyczne świnie żerujące na ludziach. Nie ubierał bym tego w takie określenia, ale taka jest prawda, że markowe ciuchy szyje się za grosze płacąc grosze tym co szyją, a sprzedaje się za grubą kasę po tych zasranych galerjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej bawią mnie ci celebryci, ta szatan np. ma nos jak kartofel i kim ona w ogóle jest? kto to jest janiak? płacić za takie "atrakcje" to ja dziekuję.
  Kurdej-Szatan to pani z reklamy PLAY, która "zyskała sławę" swoim rozbawionym uśmiechem, poza tym nic ponad przeciętnego sobą nie reprezentuje. A Janiak, taki zniewieściały gościu co dziwnie gada jakby się zapowietrzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to taki kraj, gdzie fabryki się rujnuje, a galerie się buduje. Ciekawe jak długo to wszystko pociągnie, bo służba zdrowia leży, naród wymiera, pasożyty (lekarze, prawnicy, itp...) się dorabiają.... tylko na kim będą dorabiać jak ci co ich utrzymują wymrą? A wymrą przy takiej służbie zdrowia i chemicznemu żarciu z zachodnich marketów... Kiedyś to było może i skromniej, ale przynajmniej gówna po sklepach nie sprzedawali. A teraz? Na wierzchu świeci a pod spodem wydmuszka.... mata takie galerje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta racja. Niestety Polacy (nie wszyscy - ale ci co mają parę złotych) wolą rozbijać swoje tyłki po galeriach, bo ich zdaniem na bazarze "nie wypada". Wolą wspierać te kapitalistyczne świnie żerujące na ludziach. Nie ubierał bym tego w takie określenia, ale taka jest prawda, że markowe ciuchy szyje się za grosze płacąc grosze tym co szyją, a sprzedaje się za grubą kasę po tych zasranych galerjach.
markowe szyje się za grosze ? A na bazarze tandetne łachy za ile się szyje ? I jakiej narodowości jest ten asortyment ? Nie chodze na bazar bo stawiam na jakość , wole kupić droższe w którym dłużej pochodze . Na bazarze swetry Top sekret są dwa razy droższe niż w sklepie online
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak robię i co Ci do tego?   Kupiłem  pastę w promocji w superpharm i nowe biegacze... Widzisz jest wolnosć i każdy robi to co lubi - ja lubię ciuchy i lask -i ty jęczenie przed monitorem strzałka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozrywka dla plebsu, przyperfumowane gówno nigdy nie zapachnie fiołkiem... i "gwiazdy" od strony dupy... żenujące to jest naprawdę. Kupujcie dalej po galeriach "markowe" rzeczy które na zwykłym targu w Michowie co środa można dostać bez przyszytej metki h&m za 1/6 ceny... tylko potem nie płaczcie że wasze dzieci lub znajomi pracują na śmieciówce, zarabiają najniższą krajową albo firma kolegi padła bo klienci odpłynęli
Niestety to prawda.   Może to zabrzmi dziwnie w ustach faceta, ale "kreacji" z H&M nie założyłbym nawet na pogrzeb teściowej. Jak potrzebuję szmatę do wycierania kurzu i podłogi to płacę o wiele mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie lepiej za ta kasę co wydali na celebrytów zrobić akcję z rozdawaniem jakiś suwenirów gratis na otwarciu ! Większe były by tłumy niż te 200 osób na wczorajszym otwarciu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie lepiej za ta kasę co wydali na celebrytów zrobić akcję z rozdawaniem jakiś suwenirów gratis na otwarciu ! Większe były by tłumy niż te 200 osób na wczorajszym otwarciu !
 
To nie lepiej za ta kasę co wydali na celebrytów zrobić akcję z rozdawaniem jakiś suwenirów gratis na otwarciu ! Większe były by tłumy niż te 200 osób na wczorajszym otwarciu !
  A ci celebryci z czego by żyli? Na kase by poszli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sieciówkach nie ma klasy nie ma dobrego materiału, ani wykończenia, a ceny jak z markowych zagranicznych sklepów. Wystarczy pojechać do Niemiec czy Anglii tam są wyprzedaże i promocje. Ludzie czym sie podniecać. Bida aż piszczy w Lublinie, nie ma pracy,  a jak jest to większość z nas pracuje za najniższą krajową a nasi włodarze wydaja pozwolenia na budowę galerii, w których wszędzie jest to samo. Dlaczego nie pomyślą o ściagnieciu firm, które dadzą pracę za godziwe zarobki. Kto w tych wszystkich galeriach bedzie robił zakupy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiekszość klientów jak widać na filmiku to młodzież. Czy robią zakupy? Raczej  przyszli sie lansować, bo teraz taka prymitywna moda,  zamiast poczytać książkę albo uczyć się, bo poziom w szkołach i na lubelskich uczelniach to zgroza!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
markowe szyje się za grosze ? A na bazarze tandetne łachy za ile się szyje ? I jakiej narodowości jest ten asortyment ? Nie chodze na bazar bo stawiam na jakość , wole kupić droższe w którym dłużej pochodze . Na bazarze swetry Top sekret są dwa razy droższe niż w sklepie online
Pleciesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pleciesz
Top secret -to ci dopiero markowe ciuchy :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PODLUBELSKA WIOCHA LANSUJE SIĘ .SAM BYŁEM ŚWIADKIEM JAK NAWET  SPRZEDAWCZYNI W ALMIE MÓWIŁA DO SWOJEJ SIOSTRY(CHYBA Z MĘŻEM-BURAKI PIRWSZEJ WODY)SPRÓBUJ SZYNKI PARMIENSKIEJ.PARMIENSKĄ JEDZĄ BOGACZE Z LUBLINA ŁONA JEST ZE ŚWINI TYLKO STARZONEJ POCZYM DAŁA JEJ KAWAŁEK A TA ŻUJĄC PO CHWILI JĄ WYPLUŁA DO RĘKI I MACHNEŁA MIĘDZY STOJĄCE W POBLIŻU KARTONY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...