Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurier inPostu rzuca paczkami? Internauci oburzeni filmem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2017 r. o 08:07 Powrót do artykułu
Nagrywający też nie jest mądrzejszy. Zamiast nagrać rejestrację, itd. to robi jakiś takie coś.. Może to fake? Konkurencja z Poczty Polskiej czy UPS tak okleiła busa i robi fake news dogryzający konkurencji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie robił to samo tylko nie sfilmowałem a o***iłem matoła,firma dziad i nikomu nie polecam paczki każą sobie odbierać samemu wpisując głupoty że nikogo niby nie ma,brak gotówki - masakra !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od jakiegoś czasu odbieram przesyłki w punktach, zazwyczaj w żabce :) na bliskapaczka.pl wybieram miejsce, do którego ma zostać dostarczona i tyle :) czekam aż przyjdzie i odbieram w wolnej chwili (są mega tanie, zazwyczaj nie płacę więcej niż 5-6 zł)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Inpost to dziadastwo kupiłem z allegro karte i sprzedajacy wysłał mi inpostem do doreczenia do domu dosc ze szła tydzien to zadnej informacji ze kurier probuje doreczyc paczke do nikogo nie zastał do za dwa dni znowu prubował i znou zero info a jak dzwonie do inpostu do dali mi nr niby do kuriera dzwonie i odbiera gosć i mowi ze nie jest kurierem syf jak nic z tego inpostu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=aujw2gjb2he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
***s://***youtube.com/watch?v=aujw2gjb2he
 Tak nadawca traktuję swoją paczkę ładując do paczkomatu, można przecież zmienić gabaryt skrytki. Szkoda że to się ppużniej odbija na kurierach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam ***tanikurierdoanglii.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polecam  firmy Inpost !!!! nie polecam, nie polecam !!!!!! złozyłam reklamacje ponieważ osoba do której wysłalam paczkę dostała całkiem inną przesyłke ( zawartość) kurier prawdopodobnie pomylił etykiety i nakleił odwrotnie ,na dwie różne paczki, po około 2 tygodniach oczekiwania  na  reklamację,..napisano mi ze Inpost nie ingeruje w zawartość przesyłek !!!!   no nie ....dziadostwo i tyle...pan  który otrzymał odemnie przesyłkę tyle ze z inną zawartośćią  wkurzony  zapewne myśli ze go oszukałam...i co robić......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam sendit . nigdy się na nich nie zawiodłam, zawsze szybko dostarczają nadane paczki i można liczyć, że koszt przesyłki nie nadszarpnie mojego budżetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie. Czarno na białym. Po złożonej reklamacji, w razie uszkodzenia towaru, informacja odmowna. Towar niestosownie zapakowany. Towar uległ uszkodzeniu nie z winy firmy kurierskiej. Patrząc na ten film nie mogę sobie wyobrazić jak odpowiednio zapakować przesyłkę, przy takim transporcie. Nie ma znaczenia jaka firma kurierska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...