Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ile płacą za reklamę w gazecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile płacą za reklamę w gazecie?
 A tobie ile za wpis pod każdym artykułem ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie coś innego. Super pomysł. Panie japolan co Cię to interesuje ile kto komu płaci za reklamę? Nudzisz się? To zrób coś pożytecznego zamiast siedzieć bez celu na forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy cennik jest na kieszeń Lublinian, czy nastawieni są na klienta turystę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Produkty też są przedwojenne, świeżutkie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa głupawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kieszeń lublinian coraz zasobniejsza, to i dania coraz bardziej oryginalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie coś innego w Lublinie Super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na kranie syfiasty koncernowy okocim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro w menu nie ma hitu tętniącej metroPOlii, czyli placków z chomika PO dewelopersku, będę zmuszony zasPOkoić swój apetyt gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zwijającym się mieście szanse utrzymania się ze sprzedaży żarcia z 500% narzutem oceniam jako mizerne. Deweloperzy raczej trzymają się z dala od miejsc, gdzie mogliby zostać narażeni na obcowanie z plebsem. No chyba, że lokal służy do innych celów, niż zarabianie na życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy cennik jest na kieszeń Lublinian, czy nastawieni są na klienta turystę?
 Tylko tak właściwie to niby po co miałby turysta przybywać do Koziego Grodu? Żeby po raz kolejny zobaczyć ludzików łażących po linach i wydać na lichy obiad podlany kiepskim piwskiem 100 zł/osobę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutejszy plebs i parafianie (w dawnym tego słowa znaczeniu) raczej w kebabie gustują jako jadle narodowym od lechitów się wywodzącym 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójdźcie najpierw i oceńcie dopiero a nie przeczyta jeden z drugim i hejt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwią mnie niektóre wypowiedzi. Mnie zaintrygował artykuł i z przyjemnością odwiedzę to miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerost formy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klimat wnętrz- rewelacja, na pewno się wybiorę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic szczególnego.Bardzo przeciętne jedzenie. Stosunek jakośc potraw do cen jest tragiczny = zdecydowanie za drogo za to co na talerzu. Smak równie przeciętny co ilość na talerzach. Zupę jadłem prawie letnią. Te drinki, które miały być wow, bez wyrazu, w smaku przeciętne, a wypilem. Chleb gumiasty, jak z marketu. Sam koncept lokalu to za mało jeżeli potrawy nie zachęcają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...