Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kwiatki "Miasta Inspiracji". List Czytelnika o Lublinie

Utworzony przez ., 30 lipca 2012 r. o 12:58
dżigit napisał:
http://img207.images...oinspiracji.png google street lublin przystanek gazowa w kierunku krochmalnej miasto inspiracji
Trzeba pokazywać takie obrazki. Może UM opamięta się i zajmie się takimi kwiatkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
I to ma być ta nowa jakość portalu? Za takie coś to raczej nie będziecie żądać pieniędzy? Co mnie obchodzą wypociny jakiegoś gościa, który pewnie jest dumny, że jakoś tam zaistniał. Tylko po co to dajecie? Naprawdę nie ma o czym pisać? Myślę, że kilka tysięcy osób stało dziś rano w korku na Kraśnickiej, bo był wypadek. Wy nawet nie pofatygowaliście się tam. A o tym ludzie pewnie chcieliby przeczytać. Jakiś czytenik coś wam przysłał, pyknął fotę, wy to opublikowaliście i sprawa załatwiona. Tyle, że z dziennikarstem ma to niewiele wspólnego. Może nazwijcie wasz portal nie www.dziennikwschodni.pl tylko www.piszcochcesz.pl
Baranie........ czy myślisz, że dziennikarstwo to tylko sprawozdanie z wypadków, zabójstw, i innych chwytnych incydentów nacechowanych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście nie muszę dużo podróżować środkami komunikacji publicznej, ale bywa, że znajduję się w okolicach lubelskich dworców i ilekroć tam jestem, to zastanawiam się dlaczego w tym mieście nic się nie zmienia. Po co ten szum, że Lublin to europejskie miasto kultury...., że miasto inspiracji...., jakiej kultury się pytam, jakiej inspiracji ????? Nie chciałabym aby lubelskie dworce, które przecież są wizytówką miasta dla podóżnych, stanowiły źródło inspiracji i wyznacznik naszego poziomu kultury. Przepraszam bardzo, ale ja tu czegoś nie kumam... kto wymyśla te slogany? kto pakuje kasę na marketing tych bzdurnych idei??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...