Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze potrafią pracować w kilku miejscach w jednym czasie

Utworzony przez -ja-, 22 września 2010 r. o 08:54
ha ha ale sie uśmiałam Odkrycie na miarę wyczynu Kolumba Nasi lekarze OD DAWNA posiadają dziwna umiejętność przebywania w kilku miejscach naraz. Może to efekt obiecanek pana Tuska, który nam Irlandię itp. cuda obiecywał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakwestionował? Nie rozumiem. Przecież jest czarno na białym, że pieniądze były wyłudzane z NFZ. Do sądu z tym i niech oddają teraz z odsetkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noname napisał:
Zakwestionował? Nie rozumiem. Przecież jest czarno na białym, że pieniądze były wyłudzane z NFZ. Do sądu z tym i niech oddają teraz z odsetkami.
Masz racje. W normalnym kraju tak by było. Lekarze oddają wyłudzone pieniądze i jeszcze dostają porządną karę.I to taką, żeby innym lekarzom-cwaniaczkom nawet na myśl nie przyszły podobne machloje. Jednak nam, do normalności, baaaaaaaaaaaaaaardzo daleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ponoć są tak bardzo zapracowani???. Skoro wyłudzenie z kasy państwowej sprawa do sądu. Ale kto to ma zrobić ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takich chatach, samochodach i zachciankach to i kasy trzeba. A propos kasy, kiedy tym je***ym darmozjadom zainstalują kasy fiskalne???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki przyzwoleniu naszego rozrzutnego państwa biedny lekarz w małej miejscowości (woj.lubelskie) może pochwalić się dochodem 140 tys. zł miesięcznie- no,ale cóż to za pieniądze.A tak szukają oszczędności tylko nie tam gdzie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrościcie, bo nie byliście na tyle zdolni żeby sie na medycyne dostać i ją skończyć. A lekarzom należą się wysokie pensje. Nie rozumiem WAs. JAk są kolejki, że trzeba czekać i pół roku to drzecie mordy, że jak to tak?? |Że mało lekarzy?? Że to nie do pomyślenia. A jak już napiszą że ktoś zarabia wiecej to też fala krytyki. Jak psy ogrodnika - sami nie wezmą io drugiemu nie dadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Przy takich chatach, samochodach i zachciankach to i kasy trzeba. A propos kasy, kiedy tym je***ym darmozjadom zainstalują kasy fiskalne???
Jak tak Ci szkoda to może sam idź studiować 6 lat. Przecież każdy z was może!!! Do roboty! A poza tym jak Ci w du*** coś strzyknie to po ch... idziesz do tego "darmozjada"? Sam nie potrafisz się wyleczyć?? No popatrz a taki cwaniaczyna z ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich. Czytając komentarze to poawia się duża emacja -jak się domyślam-z każdej strony. Natomiast obecna sytuacja jest znana od dawien dawna. Natomiast mnie osobiście zastanawia jeden szczegół przysięga, którą składa lekarz ponoć to takie wzniosłe i szlachetne. Tylko przełożenie tych słów gdzies znikneło. Mowimy o pieniądzach - tak lekarz powinien zarabiać stosownie do swojego zawodu i tu zgadzam się. Natomiast kolejny problem to tak naprawdę ILE! Czy średnia krajowa wystarczy a może dwie trzy czy dziesięć miesięcznie-to umiaru już BRAK. Kolejny problem o którym nikt nie wspomina to odpowiedzialność cywilna lekarzy. Rozumiem, że można popełnić błąd /z takich czy innych powodów/ natomiast ja proszę Państwa nigdy nie usłyszałem zdania /nawet gdy sąd lekarza skazał/ przepraszam pomyliłem się chociaż -tak sądze - że nikt tego nie chce nie zamierza. Kończąc to trochę pokory ze strony lekarzy jak i pacjentów. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawdopodobnie nie jest wina tych wrednych lekarzy tylko dyrektorów szpitali-żeby uzyskać wysoki kontrakt z nfz muszą wykazać że lekarze pracują wiele godzin. Ale i tak dostają kontrakt malutki więc wystarczy żeby lekarz przyjmował krócej niż wykazano w ofercie.Ale tego nie można już zmienić bo nfz obetnie i tak mały kontrakt. Więc lekarz jak ma mało godzin pracy to zatrudnia się w innym ośrodku bo go tam potrzebują-tam dyrektor tez wykazuje go w szerszym niż prawdziwy wymiarze i koło się zamyka. A nfz tylko szuka za co można by nałożyć karę. Zastanawiam się dlaczego społeczeństwo tak nienawidzi lekarzy a jednocześnie wali do nich tłumnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie nazywa jestem na wizycie domowej ----- nie wiecie czy jak? i wszystko ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko lekarze pracują jednocześnie w kilku miejscach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zastanawiam się dlaczego społeczeństwo tak nienawidzi lekarzy a jednocześnie wali do nich tłumnie? " heh, a do kogo mam pójść w przypadku choroby? Do księdza czy sklepowej? Lekarze powinni cieszyć się szacunkiem, z racji swojego zawodu. Niestety, jednak oni sami skutecznie sami podkupują ten autorytet. Przykład: w państwowym szpitalu, po wizycie u lekarza dostaje skierowanie na skomplikowane badania za PONAD POL ROKU, bo taka kolejka. Po prywatnej wizycie u tego samego lekarza/zł/dostaje od reki skierowanie na te badania, które są wykonane w państwowym szpitalu . O kolejce nie ma już mowy. CUD? Niestety, ale środowisko lekarzy wyrobiło sobie opinie kombinatorów i ludzi pazernych na pieniądze. Przecież nie od dziś wiadomo, ze bez "łapóweczki" nic sie nie załatwi. A praca na dwóch etatach jednocześnie, TO ZWYKLE OSZUSTWO, które powinno być ukarane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu wspomniał ze to nie wina lekarzy, bo oni mało zarabiają. Ha ha to ciekawe rozumowanie. Najbardziej okazale wille na osiedlu należą do lekarzy. Za****ste zachodnie auta pod szpitalem należą do... no zgadnijcie Idąc takim tokiem rozumowania, to polowa polskiego społeczeństwa powinna tez zacząć kraść, bo "nie starcza im na godne życie". Ja jutro napadnę na bank, bo tez mało zarabiam. Chce się ktoś przyłączyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...