Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Liderzy Koalicji Obywatelskiej w woj. lubelskim. Dlaczego ominęli Lublin?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2018 r. o 15:54 Powrót do artykułu
właśnie ok godz 14 w Lublinie pojawił się schetyna z całą bandą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś tę bandę pasożytów tu zapraszał? Ot autorytety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ten sam Grześ, który kiedyś szedł przez wieś? Tacy podobni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na Koalicję Obywatelską bo mam dość ordynarnych rządów PiSu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie na spotkanie przyszło 6 (słownie: sześć osób). Przybyłych oficjeli było z 5 razy więcej. Jak widać poparcie wśród społeczeństwa jest ogromne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk ma poparcie wszystkich ugrupowań oprócz PISu. To prezydent wszystkich mieszkańców. Na niego oddam swój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta tuskowa sched(a)yna chce żeby Polacy znów ich wybrali aby było jak dawniej czyli wałki, przekręty, afery zamiatane POd dywan i żeby znów mogli wyprzedawac Polskę za grosze żeby własne kieszenie napełnić mamoną. Ja mam dla nich tylko jedno zdanie: WON SWOŁOCZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja Obywatelska to jedyna przeciwwaga dla PIS. Nie dajmy podporządkować samorządów kurduplowi z Nowogrodzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to miło , że nikt nie przeszkadzał tym Państwu w spacerze w tak ładną pogodę - wokół cisza i spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK prezydentem ponad podziałami ! Głosuję na ŻUKA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a obok stoi hrabia Żmijan, który wszędzie wsadza swoje 4 litery zamiast pilnować Mędzyrzeca. taka to wesz..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK prezydentem ponad podziałami ! Głosuję na ŻUKA !
 Strasznie cwany iest ten PiS zamieszcza takie infantylne wpisy, które w rzeczywistości zniechęcają do głosowania na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wyglądają ludzie z niechlubnej historii Polski. Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na Tułajewa. To nic że nigdzie przez całe życie nie pracował. Najważniejsze że jest z jedynej polskiej partii - tylko PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CUD nad cudy Grzechu Dyndała z przydupasami odwiedził Chełm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na Tułajewa. To nic że nigdzie przez całe życie nie pracował. Najważniejsze że jest z jedynej polskiej partii - tylko PIS.
 I nadal jako emeryt pracujesz w urzędzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA SPOTKANIE W CHEŁMIE PRZYSZŁO 3 (słownie trzech) MIESZKAŃCÓW. PRZYBYŁYCH OFICJELI BYŁO Z 15 RAZY WIĘCEJ. TAKIE POPARCIE SPOŁECZNE, ŻE AŻ SZOK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA SPOTKANIE W CHEŁMIE PRZYSZŁO 3 (słownie trzech) MIESZKAŃCÓW. PRZYBYŁYCH OFICJELI BYŁO Z 15 RAZY WIĘCEJ. TAKIE POPARCIE SPOŁECZNE, ŻE AŻ SZOK.
 Potem doszedł jeszcze jeden, ale okazało się,że to przyjezdny i pytał tylko o drogę na Białoruś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie tem kłamca Morawiecki z miską ryżu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS PO JEDNO ZŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...