Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Listy PiS do Rady Miasta w Lublinie. Tułajew: "Tworzymy bardzo silną drużynę dla Lublina"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2018 r. o 11:21 Powrót do artykułu
A my stworzymy silną drużynę i nie zagłosujemy na tych co byli przeciw zniesieniu podatku od rent i emerytur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mocni faktycznie, chyba w gebach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotny na czele, dajcie spokój. Dojna zmiano, odpuść Lublinowi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin wolny od PiS! Mam nadzieję, że lublinianie nie dadzą się drugi raz nabrać na PiSowską propagandę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragiczne listy, przeżucają tych radnych z okręgu do okręgu jak zepsute ziemniki... Tułajew zamiast sam coś zapropnować to tylko bije w Żuka, że jest z PO. Akurat bycie z PiSu dziś jest większą przywarą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać już platformerskie trole się uaktywniły! paszoł won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin wolny od pisiorów racz nam dać panie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi czy ktoś jest z PiS czy z po, byli różni a Zukowi nie przeszkadza to że jest z po że zmieniać lublin, to nie barwy partyjne to chęć i odwaga w działaniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepszy PIS niż te platformerskie szuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUREM ZA PISEM!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała moja rodzina za Żukiem. Nie damy się oszukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tulajka chumor mi poprawles druzyna niemot i nierobow jak wszyscy z takim cv jak ty to sukces wg pis murowany .........ferdek kiepski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same miernoty i maszynki do głosowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie drużyna tylko pisowska zbieranina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten grosik jest dla Jadzi.. Niech se Jadzia.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę te pisowskie dzieciaki, to aż mi sie niedobrze robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać już platformerskie trole się uaktywniły! paszoł won!
 "Paszoł won" to po jakiemu ? Korzenie wychodzą maliniaku ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego centralna władza państwowa wpie**a się w lokalną władzę samorządową??? Won stąd posły i poślice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUREM ZA PISEM!!!!!!!!!!!!!!!
 Spoko ziomalo, 500 + dojaro.. A mozecie razem z całym pisem zostać za tym murem ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jestem pod wrażeniem. Wczoraj pokazówka z "Panią" Kruk, a dzisiaj już lista. Czyżby żadnej popijawy nie było wieczorem.. Innymi sowy jest szansa na ogłoszenie sukcesu AA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...