Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

lozyska

Utworzony przez ccca, 10 lutego 2020 r. o 12:24
Mam trochę niepotrzebnych łożysk, niektóre mają nawet kilka lat, ale w większości są nowe więc spokojnie nadają się do wykorzystania. Tylko ja ich nie potrzebuje i ewentualnie szukam jakiejś opcji, komu to będzie można odsprzedać. Macie jakies sensowne opcje? Może jakiś sprawdzony skup?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że jak zwrócisz uwagę na ***lozyska-skup.pl/ to będziesz zadowolona z tych propozycji przygotowanych właśnie przez ten skup. Bardzo wygodna opcja, bo można sprawnie sprzedać niepotrzebne części. Skup ma to do siebie, że przyjmuje wiele części jednorazowo. Jakby ktoś chciał sam szukać kupca to trzeba to zrobić na każdą część osobno a to wiadomo, że byłoby już kłopotliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...