Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Emerytur: Czekamy na listy i telefony od Czytelników

Utworzony przez Gość, 2 listopada 2010 r. o 11:39
piszecie o emeryturach a mam pytanie moze troche w innym kierunku ale moze ktos z zus-u mi odpowie,otoz wielu emerytow ze wsi złozyło wnioski w minionym roku o zwrot podatku oczywiscie podostawali ci ludzie a teraz nagminnie wysyła ZUS powiadomienia o ich zwrot i to jeszcze z naliczonymi odsetkami,ludzie ci maja w wiekszosci po78,84,86 lat ktos im powiedział z pomocy społecznej ze nalezy im sie wiec pomogli oczywiscie panie wypełnic im druki,ludzie starzy nie znają się na takich haczykach jakie im postawiono,panie jak najbardziej uprzejme wypisali ludzi w błod wprowadzili,a wrecz ich biednych upokorzyli i teraz musza spłacac z odsetkami,ci ludzie sa po ciezkich chorobach,jak mi wiadomo po udarach z niedowładem ruchowym i wiele,wiele innymi chorobami,prosze jesli ktos uprzejmy by był mi napisał dla czego tak upokorzyli tych starcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emerytura? Dobre sobie - ja kombinuję w każdym miesiącu jak przeżyć za pensję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Reginie zostaje 800 zł na przeżycie i gdyby nie mąż to byłoby cienko Ja pracuję i na jedzenie, dojazd do pracy, ubranie się itp. musi mi wystarczyć 600,00 zł/mieś bo tyle mi zostaje po odliczeniu opłat (stancja). Całe szczęście jestem jeszcze młody, więc dam radę a dom pewnie wybuduję za głodową emeryturkę - hahahahahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 32 latach pracy mam na rękę 1060 zł. To musi mi wystarczyć na opłaty, życie, odzież, zakupy i rozrywki - czyli na wszystko. Jestem osobą samotną i nie mam na kogo liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...