Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Ile zarabia kierowca MPK?

Utworzony przez hahahha, 3 września 2012 r. o 10:27
Gość napisał:
RYŻY sku rwysynie jak żyć w tym dzikim kraju ???????
Idź na księdza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do pawła franfurt mannheim daj namiar na firmę mój adres lisnik116@vp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
RYŻY sku rwysynie jak żyć w tym dzikim kraju ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hgt napisał:
Idź na księdza!
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a propo dowiedz się najpierw ile zarabiają w inspekcji pracy, nie jest to takie trudne!!! mogę ci od razu napisac ze jest podobna placa do mpk!!! a ile kontroli musza zrobić i do każdej kontroli ile jeszcze notatek typu protokoly  decyzje wnioski do sondu nakazy itp. jak ci nie pasuje twoja praca to idz na stanowisko urzędnicze i rob to co oni!!!!!
inspekcja pracy na to jak na lato! mają ważniejsze sprawy niż tropienie nieprawidłowości na kilka złotych. trzeba pasjansa ułożyć, złożyć życzenia pani Krysi z okazji imienin, trzeba po molestować nowe stażystki bo tak szybko odchodzą, trzeba błysnąć przed dyrektorem bo jakaś premia by się przydała. zresztą co oni będą się zniżać do takich poziomów jak 1800-2200 złotych! w ogóle nie znają takich liczb, cyfr! nie będą się wychylać bo jeszcze ich zarobki ujrzałyby światło dzienne:) a wtedy byłby klops i niesmak społeczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź na księdza!
Bardzo śmieszne!  żydem jesteś !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo śmieszne!  żydem jesteś !!!
Zależy kto pyta ??? Miękka Pyta ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inspektor ITD na stażu 6800 do ręki plus tzw. "boki "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5000 euro, żyję na koszt państwa, całą kasę odkladam. - robota na księżycu. pozdrawiam ziemię ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu Ziemia w rozsypce...pozdrawiam tego z księżyca.3maj się dobrze. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aparat represji zawsze zarabiał i będzie zarabiał najwięcej. hej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2015 rok stawka godzinowa 10,50 zł brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety.,ale nie zarabia się więcej po 5 latach.Czasami tylko kierowcy mówią że więcej,bo im wstyd się przyznać.Plusem jest tylko stabilność.
co ty pier***isz, kumpel pracuje tam 2 rok , pokazywal kiedys kwit z wyplata, 2300zl chyba za 180 godzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stolarz-Monachium 3200 euro/miesiąc,za 700 żyje,reszte wysyłam rodzinie.Pozdrawiam.
a sasiad opiekuje sie zona ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inspektor ITD na stażu 6800 do ręki plus tzw. "boki "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stolarz-Monachium 3200 euro/miesiąc,za 700 żyje,reszte wysyłam rodzinie.Pozdrawiam.
Wrócisz,będziesz musiał moje dzieci bawić,pozdrawiam frajerów,tylko ich nie bij !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej iśc do spedycji na tiry, zarobki 3 razy wieksze, ale wiaadomo wyjezdzasz z domu i wracasz za 2-3 tygodnie ale za to tez masz dodatki np w M&W Spedition z Obornik koło Poznania, dostajesz dodatkowo 100 euro od firmy wiec warto 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...