Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac. Ile zarabiamy?

Utworzony przez KK, 3 września 2010 r. o 08:04
mONEY napisał:
DLACZEGO SWOICH ZAROBKÓW NIE ZDRADZA RÓWNIEŻ NAJWIĘKSZA I NAJBOGATSZA FIRMA NA LUBELSZCZYŹNIE KOŚCIÓŁ KATOLICKI. NIGDY NIE PODAJĄ PRAWDZIWYCH DANYCH Z DOCHODÓW I DOTACJI PAŃSTWOWYCH,SAMORZĄDOWYCH I UNIJNYCH,OAZ ZAROBKÓW PROBOSZCZÓW I WIKARYCH ZATRUDNIANYCH W PARAFIACH I NA ETATACH W SZKOŁACH JAKO KATECHECI I INNYCH JAKO KAPELANI.
Na tacę daję kiedy chcę i ile chcę a na promowanie "kultury" żydowskiej fiskus zabiera mi co miesiąc czy tego chcę czy nie. A dlaczego markety są zwolnione czasowo z podatków nie mówiąc już o bankach, o których zyskach jest cicho sza. Próba podniesienia podatku dla banków równa się prawie z "antysemityzmem". I kto zapłaci 20 mld.PLN "rekompensat", które Tusk obiecał żydom w 2012r? Może wiesz dlaczego minister Rostowski ma 2 miliony 140 tyś. długu (prywatnie) i jak ma go zamiar spłacić? Czekam na odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
Na tacę daję kiedy chcę i ile chcę a na promowanie "kultury" żydowskiej fiskus zabiera mi co miesiąc czy tego chcę czy nie. A dlaczego markety są zwolnione czasowo z podatków nie mówiąc już o bankach, o których zyskach jest cicho sza. Próba podniesienia podatku dla banków równa się prawie z "antysemityzmem". I kto zapłaci 20 mld.PLN "rekompensat", które Tusk obiecał żydom w 2012r? Może wiesz dlaczego minister Rostowski ma 2 miliony 140 tyś. długu (prywatnie) i jak ma go zamiar spłacić? Czekam na odpowiedź.
Dobrze piszesz,licza BUCE na przedawnienie lub niepamiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie powiem,ale mam te 3tyś pracując w kopalni, ale 6 tyś to przesada!!!ta średnia jest liczona razem z tymi co zarabiają tam po 10tyś.więc nie mozna mydlić tak oczu ludziom mowiac ze kazdy górnik zarabia po6tys bo to sie mija daleko z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakbym miał zarabiać te 3 tys. to bym się chyba pochlastał, przecież na waciki to nie wystarczy... mieszkańcy Lubelszczyzny to by chyba atak jądrowy wytrzymali, skoro teraz żyją zarabiając mniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 patole na tydzien jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
jakbym miał zarabiać te 3 tys. to bym się chyba pochlastał, przecież na waciki to nie wystarczy... mieszkańcy Lubelszczyzny to by chyba atak jądrowy wytrzymali, skoro teraz żyją zarabiając mniej...
z tego co wiem to wacikami czyści się uszy, a jak tobie 3 tys. nie wystarczy to ty musisz s.r.a.ć uszami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesio napisał:
Glemp swego czasu podał,że zarabia 1000 zł.Biedaczek,ubogi krewny jeżdżący wypasionym mercedesem z kierowcą!!!!!! [/quote] I ta pycha ludzi,żal,że ktoś zarabia więcej.Swojego nosa pilnować,a nie narzekać!(Glempa nie bronię,wali mnie ile zarabia).
Ty na pewno niewiele masz wspólnego ze szkołą skoro nie masz pojęcia o ortografii... [/quote] Mądralo,znajdź w tamtym poście jakiś błąd ortograficzny.ORTOGRAFICZNY powtarzam,nie gramatyczny a dopiero później próbuj kogoś poprawiać.
"A mury rosną,rosną,rosną,łańcuch kołysze się u nóg"-ostatnia zwrotka utworu śp.Jacka Kaczmarskiego utworu "MURY".Żaden dziennikarz o tym nie powie bo to teraz takie dziennikarstwo....."WOLNE"
"Mury runą,runą,runą...".+ za słuchania ŚP J.Kaczmarskiego. [quote]nie powiem,ale mam te 3tyś pracując w kopalni, ale 6 tyś to przesada!!!ta średnia jest liczona razem z tymi co zarabiają tam po 10tyś.więc nie mozna mydlić tak oczu ludziom mowiac ze kazdy górnik zarabia po6tys bo to sie mija daleko z prawdą.
Ameryki to Ty nie odkryłeś.Inteligentni ludzie wiedzą,że każdy górnik tyle nie bierze,głupcy nie muszą wiedzieć. [quote]z tego co wiem to wacikami czyści się uszy, a jak tobie 3 tys. nie wystarczy to ty musisz s.r.a.ć uszami
Ja uszy czyszczę patyczkami do uszu, ale ja to ze wsi jestem,mogę nie wiedzieć. Ot,reasumując:Każdy każdemu patrzy na ręce,co drugi przepełniony zazdrością,co trzeci pychą.Pieniądze to nie wszystko,wolę zarabiać mniej w dobrej firmie,gdzie pracownik jest szanowany,atmosfera w porządku niż za więcej tam,gdzie będę szykanowany.Praca to nie tylko pieniądze. Pozdrawiam,student.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakies oszustwo totaln jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja pracujac piatek swiatek sobote niedziele niejednokrotnie po 10 godzi u jednego z operatorow sieci komorkowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przykrością muszę stwierdzić, że rynek pracy w lublinie psują studenci oni pracują za każde pieniądze a człowiek doświadczony co ma rodzinę niewiele więcej zarobi bo studentów dużo. Sam tego ostatnio doświadczyłem na rozmowie o prace, powiedziano mi ze wolą zatrudnić dwóch studentó na to miejsce to któryś się będzie może nadawał a mi kazali wracać do warszawy. Zdziwienie było wielkie że w warszawie na tym samym stanowisku zarabiałem 4700 netto a w ludlinie proponowano mi 1400 netto i dużo więcej obowiązków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mrk napisał:
Z przykrością muszę stwierdzić, że rynek pracy w lublinie psują studenci oni pracują za każde pieniądze a człowiek doświadczony co ma rodzinę niewiele więcej zarobi bo studentów dużo. Sam tego ostatnio doświadczyłem na rozmowie o prace, powiedziano mi ze wolą zatrudnić dwóch studentó na to miejsce to któryś się będzie może nadawał a mi kazali wracać do warszawy. Zdziwienie było wielkie że w warszawie na tym samym stanowisku zarabiałem 4700 netto a w ludlinie proponowano mi 1400 netto i dużo więcej obowiązków.
Ja nasralabym mu na biurko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile? mało! za mało!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mrk napisał:
Z przykrością muszę stwierdzić, że rynek pracy w lublinie psują studenci oni pracują za każde pieniądze a człowiek doświadczony co ma rodzinę niewiele więcej zarobi bo studentów dużo. Sam tego ostatnio doświadczyłem na rozmowie o prace, powiedziano mi ze wolą zatrudnić dwóch studentó na to miejsce to któryś się będzie może nadawał a mi kazali wracać do warszawy. Zdziwienie było wielkie że w warszawie na tym samym stanowisku zarabiałem 4700 netto a w ludlinie proponowano mi 1400 netto i dużo więcej obowiązków.
to nie jest wina studentów tylko tego, że w Lublinie nie ma ofert pracy wymagających wiedzy, doświadczenia, to właśnie do Lublina przenoszą się wszelkie infolinie, centra rozliczeniowe, gdzie wystarczy posadzić studenta, który będzie czytał to co na komputerze, ewentualnie w coś klikał, itd.. nie ma sensu zatrudniać Ciebie za 5 tys. netto jak wystarczy dwóch studentów po 1 tys. co będą robili dokładnie to samo, też być to samo zrobił... w normalnej firmie za zatrudnienie Ciebie w sytuacji, gdy dwóch studentów będzie robiło to samo, powinna być dyscyplinarka i prokurator, jako działalność na szkodę firmy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duża firma w Lublinie, w księgowości, 10 lat pracy, 1500 zł na ręke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budżetówka 31 lat pracy 1500 zł na rękę, w tym roku płace zamrożone, nie chce aż się życ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1400 zł netto, służba zdrowia administracja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
to nie jest wina studentów tylko tego, że w Lublinie nie ma ofert pracy wymagających wiedzy, doświadczenia, to właśnie do Lublina przenoszą się wszelkie infolinie, centra rozliczeniowe, gdzie wystarczy posadzić studenta, który będzie czytał to co na komputerze, ewentualnie w coś klikał, itd.. nie ma sensu zatrudniać Ciebie za 5 tys. netto jak wystarczy dwóch studentów po 1 tys. co będą robili dokładnie to samo, też być to samo zrobił... w normalnej firmie za zatrudnienie Ciebie w sytuacji, gdy dwóch studentów będzie robiło to samo, powinna być dyscyplinarka i prokurator, jako działalność na szkodę firmy...
Może i masz racje z prostymi czynnościami ale w pewnych zawodach nie da się tak zrobić liczy się doświadczenie i wiedza.Zajmuję się komputerami (sieci,serwis) i takich dwóch studentów nawet po informatyce przy bardziej skomplikowanym problemie uziemiłoby firmę na dłuższy czas a przyjdzie taki człowiek jak ja który wie gdzie "puknąć" i problem rozwiązany. Pozostaje najważniejsza kwestia, czyli wynagrodzenia. Nie wiem jak się ludziom udaje przezyć za 1000-1500 zł netto przez miesiąć. Ja po 10 latach pracy mam oszczędności , że nie musze pracować kilka lat. Przy zarobkach lubelskich to jest wegetacja, stracisz pracę i nie masz za co przeżyć następnego miesiąca. Chciałem pracować w lublinie tylko dlatego, że stąd pochodzę i chciałem sobie kupić dom poza miastem ale widzę, że to bez sensu, kupię coś pod warszawą i już tu osiądę z rodziną na stałe. Podsumowując, jeśli macie możliwości lepszego zarobku to nie kierujcie się lokalnym patriotyzmem tylko zabierajcie rodziny i wyjeżdzajcie, tu się widzę nic nie zmieni przez długie lata.Pamiętajcie życie mamy jedno i szkoda czasu marnować na życie w ubóstwie/wegetacji w lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/PUBL_pw_strukt_wynagrodzen_wg_zawodow_X_2008.pdf Najczęstsze miesięczne wynagrodzenie ogółem brutto otrzymywane przez pracowników gospodarki narodowej wynosiło 2091,35 zł (dominanta, wartość modalna). około 1500zł netto Połowa pracowników zatrudnionych w gospodarce narodowej otrzymała wynagrodzenie ogółem brutto do 2639,51 zł (mediana=decyl5=wynagrodzenie środkowe). do około 1950zł netto 50% pracowników Pracownicy otrzymujący miesięczne wynagrodzenie ogółem brutto mniejsze lub równe przeciętnemu wynagrodzeniu miesięcznemu dla gospodarki narodowej (tzn. ? 3232,07 zł) stanowili 65,35% ogółu pracowników. do około 2350zł netto 65,35% pracowników 10% najwyżej zarabiających pracowników otrzymało wynagrodzenie ogółem brutto co najmniej w wysokości 5376,34 zł (decyl dziewiąty). co dziesiąty/a z nas zarabia od 3850zł netto wnioski: wynagrodzenie rzędu 2350zł-3850zł jest rewelacyjne! 24,65% pracowników, co czwarty/a z nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil k napisał:
I ta pycha ludzi,żal,że ktoś zarabia więcej.Swojego nosa pilnować,a nie narzekać!(Glempa nie bronię,wali mnie ile zarabia). Mądralo,znajdź w tamtym poście jakiś błąd ortograficzny.ORTOGRAFICZNY powtarzam,nie gramatyczny a dopiero później próbuj kogoś poprawiać. "Mury runą,runą,runą...".+ za słuchania ŚP J.Kaczmarskiego. Ameryki to Ty nie odkryłeś.Inteligentni ludzie wiedzą,że każdy górnik tyle nie bierze,głupcy nie muszą wiedzieć. Ja uszy czyszczę patyczkami do uszu, ale ja to ze wsi jestem,mogę nie wiedzieć. Ot,reasumując:Każdy każdemu patrzy na ręce,co drugi przepełniony zazdrością,co trzeci pychą.Pieniądze to nie wszystko,wolę zarabiać mniej w dobrej firmie,gdzie pracownik jest szanowany,atmosfera w porządku niż za więcej tam,gdzie będę szykanowany.Praca to nie tylko pieniądze. Pozdrawiam,student.
jeżeli nie wiesz,że "pobrudzić"piszemy przez "u"...bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rydzyk napisał:
jeżeli nie wiesz,że "pobrudzić"piszemy przez "u"...bez komentarza
Aa,masz racje! Nie zauważyłem błędu,zwracam honor.Przyznaj jednak,że i tak nie było najgorzej porównując z resztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil k napisał:
Aa,masz racje! Nie zauważyłem błędu,zwracam honor.Przyznaj jednak,że i tak nie było najgorzej porównując z resztą.
ok.przyznaję :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...