Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Informatycy i handlowcy górą

Utworzony przez informatyk, 8 września 2010 r. o 08:21
PZL Świdnik SA programista z 5 letnim stażem 2300 zł brutto administrator systemu z 5 letnim stażem 2100 zł brutto elektronik/ informatyk z 5 letnim stażem 2200 zł brutto Pozdrawiam i zapraszam do działu FI (Informatycznego)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kierownik to troszkę się chyba rozpędził...hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodszy referent w Urzędzie Gminy - 1750 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki z tego wniosek trzeba bylo zostac handlowcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informatyk, firma handlowa Lublin - ok. 2400 netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bgffd napisał:
jaki z tego wniosektrzeba bylo zostac handlowcem
Ja bym nie miał sumienia tak się narzucać, i wciskać ludziom badziewie okłamując że to towar jakiś luksusowy towar. Gdyby ludzie bardziej się interesowali rynkiem towarów i usług ktoś taki jak przedstawiciel handlowy nie byłby potrzebny. No bo przecież prospekty można wysłać mailem, a towar kurierem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
ten kierownik to troszkę się chyba rozpędził...hehe
Jeśli podał średnią z 3 miesięcy wliczając to prowizje od zysku sklepu to możliwe.Sam kiedyś pracowałem na prowizji i czasami więcej wychodziło jak był dobry utarg ale trzeba trafic na pracodawce który chce się podzielić zyskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie płace tylko zapomogi. Jak mozna ludziom za pracę płacić takie grosze? Ten kraj to szambo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MiL napisał:
To nie płace tylko zapomogi. Jak mozna ludziom za pracę płacić takie grosze? Ten kraj to szambo.
Ten kraj to nie szambo, to miasto i region to dziura po prostu. Przykładowo - dla prawnika bez aplikacji zaraz po studiach pracy żadnej w LBN nie ma, w Warszawie - kilkadziesiąt ofert pracy. Przeglądając oferty większość z nich to handlowiec/call center/PCM/"doradca klienta". Normalnie to DNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Ten kraj to nie szambo, to miasto i region to dziura po prostu. Przykładowo - dla prawnika bez aplikacji zaraz po studiach pracy żadnej w LBN nie ma, w Warszawie - kilkadziesiąt ofert pracy. Przeglądając oferty większość z nich to handlowiec/call center/PCM/"doradca klienta". Normalnie to DNO.
słusznie, dlatego obecnie ja mieszkam w Warszawie i kupuję tu mieszkanie a wy dalej pracujcie za 1600 brutto i narzekajcie można się wyprowadzić 175 km dalej i żyć jak człowiek - bez łaski firemek typu P.P.H.U.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtf napisał:
słusznie, dlatego obecnie ja mieszkam w Warszawie i kupuję tu mieszkanie a wy dalej pracujcie za 1600 brutto i narzekajcie można się wyprowadzić 175 km dalej i żyć jak człowiek - bez łaski firemek typu P.P.H.U.
Jakoś ja nie narzekam. W 3 miesiące po zakończeniu studiów znalazłem pracę, czyli relatywnie szybko. Nie siedziałem na du*** tak jak większość, która narzeka ,że w Lublinie nie ma godziwej pracy tylko CV do łapy i chodziłem po firmach, które mnie interesowały. Rezultat? 3 firma do jakiej się zgłosiłem przyjęła mnie na umowę o pracę na czas próbny na 3 miechy. Teraz pracuję prawię półtora roku, dostałem awans i mam 2200zł + premie kwartalne + 13-stki + bonusy za wyjazdy w teren na więcej niż 8 godzin, pełen pakiet świadczeń socjalnych, leczenie w Luxmedzie na koszt firmy. Firma nie ogłaszał się,że poszukuje pracownika. W Lublinie też można jak się chce. Pozdrawiam wszystkich nudziarzy, maruderów, i tych co wysyłają CV mailem licząc, że ktoś odpowie (Wasze maile od razu są kasowane, w większości firm)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie studia skończyłeś,rm? Pytam z czystej ciekawości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil k napisał:
Jakie studia skończyłeś,rm? Pytam z czystej ciekawości.
Geografie, ale teraz sie dokształcam na podyplomówce, był to warunek przyjęcia do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem analitykiem regionalnym pewnego banku: 18000 pln na rączke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rm napisał:
Geografie, ale teraz sie dokształcam na podyplomówce, był to warunek przyjęcia do pracy
Dla mnie fajny kieruneczek,dostałem się ale wybrałem co innego.W tym miesiącu mój brat broni mgr z geomorfologii,mam nadzieję,że uda mu się póóźniej tak,jak Tobie. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow normalnie pozazdrościć dochodów w LBN Handlowiec, branża telekomunikacyjna, własna działalność, na czysto 7-10 tys. miesięcznie, teren - Warszawa. Oczywiście wykazuje stratę aby nie płacić VATu ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...