Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Ruch Miejski: Nie interesujemy się tylko lewicowymi problemami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 października 2018 r. o 19:29 Powrót do artykułu
Potrzebni są w radzie miasta ludzie spoza układów, tacy z naszymi problemami. Ja będę głosował na LRM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kandydatka na prezydenta( przepraszam prezydentkę, bo to trzeba podkreślić) była na Marszu Równości, nagrania nie kłamią, Nie nie wcale się nie interesujemy tylko lewicowymi problemami. Tylko koniowi zameldować. Śmiechu warte. W skład Lubelskiego Ruchu Miejskiego wchodzą osoby, którym blisko jest do partii jak PO, PSL czy też SLD może i nawet partii Razem, ale jakimś cudem dystansują się od tych środowisk. Próżno szukać tu ludzi z Ruchu Narodowego, PIS-u, Kukiza '15 czy Wolności. Lubelski Ruch Miejski to taka centro-lewica, raz bliżej im do centrum, a raz do lewicy. Populizm i farsa. Dużo mówienia, mało konkretów. Głosy rzecz jasna przekażą komitetowi Krzysztofa Żuka, bo jakżeby inaczej. SLD wspiera obecnego prezydenta, bo wiedzą, że ich struktury na Lubelszczyźnie są martwe, a chcieliby mieć jakiekolwiek wpływy w tym mieście, które raczej za SLD nie przepadało. Popiera także Nowoczesna - powód? Taki sam, nie wiem czy nawet jest jakaś siedziba tej partii w Lublinie, jeśli nawet jest to na pewno malutka, a drugi powód, to Nowoczesna przecież programowo z PO idą ręka w rękę. Sylwester Tułajew ma dużą szansę na wygraną w drugiej turze wyborów jeśli tylko siły polityczne takie jak Kukiz '15, Wolność, Ruch Narodowy i Wolni i Solidarni wspólnie by go poparli. Chyba, że będzie zaskoczenie i Marian Kowalski lub Jakub Kulesza, któryś z nich przeszedłby do drugiej tury, co jest trochę mniej prawdopodobne. Bądź co Bądź niech każdy kibicuje swojemu kandydatowi, bo w pierwszej turze każdy ma równe szanse, jednak do drugiej przejdą tylko dwaj. Będzie na pewno emocjonująco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj miałem przyjemność poznać osobiście Panią Magdalenę i ma mój głos w wyborach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos rozsądku, ale co zrobić, Pani Magdo, skoro w Kozim Grodzie wygrywa się ilością bilbordów ufundowanych przez Ludzi z Wypchanymi POrtfelami, którzy z zainwestowania w swojego kandydata oczekują konkretnych stóp zwrotu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja. Zwołali dziennikarzy, żeby poinformować świat o zaniedbanej figurce Matki Boskiej. Zrozumiałbym PiS, ale wy? Błazenada do sześcianu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi gościu, prędzej świnia zacznie latać, niż Tułajew wygra z Żukiem. Nie fantazjuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ZA podejściem do samorządu reprezentowanym przez LRM, skupiającym ludzi o różnych poglądach, których wspólnym celem są mieszkańcy Lublina - ich jakość życia. Żygać mi się chce na POPiS i ich politykę wyzwalającą kłótnie i najniższe pobudki; jestem za pozytywizmem w myśleniu i działaniem społecznikowskim. Głosuję na Panią Magdalenę i LRM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żałosne, że dopiero w kampanii wyborczej ktoś dostrzegł, że stara figura potrzebuje renowacji. Przecież takimi problemami powinni zajmować się sami mieszkańcy (jeżeli rzeczywiście im na tym zależy), a gdy brak im możliwości i środków to przecież mają przedstawicieli w radzie osiedla, dzielnicy, miasta. Poza tym ten teren miasta i ta figura leżą w obszarze jakiejś parafii, więc jaki problem zrobić to w ramach parafialnej wspólnoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na reszcie w Lublinie uaktywniły się politycznie ruchy miejskie. I myślę o tych nie z nazwy, jak u Kuleszy ale o państwie, którzy od lat te ruchy w Lublinie tworzą. LRM- dzięki za listę! Wreszcie jest na kogo głosować!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...