Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie. Blisko 2 500 nowych chorych

Utworzony przez TECZOWY_ZSL, 4 lutego 2022 r. o 10:45 Powrót do artykułu
POLAKU!!! POMYŚL SAMODZIELNIE...... ---- Liczba (WYSTAWIONYCH SKIEROWAŃ) na testy po roku wzrosła o 340%! ----- ---------Liczba zgonów spadła z 84 do 69 -------- -------------- Liczba zajętych respiratorów spadła z 1369 do 1076.... media mają płacone, żeby was straszyć. Pospieszalski wszystko pieknie ostanio wyłożył....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prof. Jerris - dyrektor oddziału Covid w największym szpitalu w Izraelu (wzorcowo wyszczepionym) : 70-80% poważnych przypadków w naszym szpitalu to ludzie w pełni zaszczepieni. Tak więc szczepionka nie ma znaczenia w przypadku ciężkiej choroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
profesur Tomasiewicz obecny? Może krótki komentarz do wypowiedzi izraelskiego profesora Jerrisa???  - ***israelnationalnews.com/news/321674
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ivermektyna to sprawdzony i przetestowany lek  - Campbell i Omura dostali w 2015 za niego medycznego Nobla. Jeden z niewielu leków, które Merck udostępniał za darmo . FDA potwierdziła, że jedna dawka leku jest w stanie całkowicie wyeliminować wirusa w ciągu 48 h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opozycyjne media każdą sytuację wykorzystują do straszenia Polek i Polaków, w domyśle, że za te sytuacje odpowiada nieudolny pisowski rząd. Kolejny raz zwracam uwagę na niską zdrowotność polskiego, biednego społeczeństwa i bezradność polskich lekarzy, które są odpowiedzialne za uplasowanie się Polski wśród państw o najwiekszej liczbie zgonów na milion mieszkańców. Wczoraj w biednej Polsce wykryto 55.5 tys nowych zakażonych, zmarło 307 osób, w jeszcze biedniejszej Bułgarii, odpowiednio 8.5 tys i 96 zgonów, w bogatych Niemczech 241 tys i 181 zgonów, a w jeszcze bogatszej Holandii 83 tys i tylko 7 zgonów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Malone ma rację." Bez względu na to, gdzie wstrzykniesz nanocząsteczki lipidowe, które są używane w szczepionkach mRNA, u kobiet trafiają one do jajników. Ta obserwacja była tak solidna, że niektórzy sugerowali użycie LNP jako nośnika w ukierunkowanych terapiach jajnikowych."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIEC PANDEMII!!!!!!!!! ZAKAZ ZAKRYWANIA DRÓG ODDECHOWYCH uznaję za NIEWAŻNY.... Skończyło się.....koooooonieeeeeccccccc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...