Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin biurowcami stoi. Prawie 27 tys. mkw. powierzchni biurowej przybyło w 2018 roku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2019 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Cały ten plan dodawania pustostanow opiera się na zalozeniu, ze w Kozim Grodzie na słuchawkach (w terminologii ratusza: na stanowiskach IT) zawisnie POłowa Ukrainy. Niestety, zarobki oscylujące w okolicach 1.500-1.800 na reke moga przyciągnac jedynie desperatow. Kto umiejet dumat, pakuje stad manatki jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozi Gród w ogóle stoi deweloperką. Będzie śmiesznie, jak bańka pęknie. Pozostaną tylko zakłady wytwarzania palet, szmateksy i lombardy.
 Co tam jeszcze w centrali pisowskiej propagandy mówili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały ten plan dodawania pustostanow opiera się na zalozeniu, ze w Kozim Grodzie na słuchawkach (w terminologii ratusza: na stanowiskach IT) zawisnie POłowa Ukrainy. Niestety, zarobki oscylujące w okolicach 1.500-1.800 na reke moga przyciągnac jedynie desperatow. Kto umiejet dumat, pakuje stad manatki jak najszybciej.
 No no żoliborz już ukrainców zatrudnia, chyba wszyscy Polacy maja dość pisowskiej propagandy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozi Gród w ogóle stoi deweloperką. Będzie śmiesznie, jak bańka pęknie. Pozostaną tylko zakłady wytwarzania palet, szmateksy i lombardy.
 Mówisz, że develo z żoliborza coś nam szykuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie 120k ludzi czynnych zawodowo na 341k mieszkańców (niski pułap procentowy) współczynnik pustostanów wg rajców miejskich 15 proc. wg danych branżowych sięgał 20 proc. Na razie Lublin i jego polityka rozwoju: komunalne inwestycje z nieodłącznym niemałym długiem przy wsparciu zapomogi dla biednych - tj. funduszy unijnych. Realia: wysoki wskaźnik biedy, zacofanie mentalne, teoretyczne szkolnictwo, brak inwestorów dużych, konkretnych, spoza lokalnej sitwy. Gospodarka oparta na niskich płacach i czerpaniu kadr chłoporobotników niewykwalifikowanych z terenu. Nawet informatycy zarabiają mniej niż na Mazurach. A takie Podkarpacie, Asseco, IT polski potentat powykupywał w cholerę lubelskie foremki IT tworząc kołchoz A. Business Solutions.
Pierwsza lepsza recesja i bańka pęknie, a biurwowce zostaną przejęte przez banksterkę.
 Ale ani zunia ani prezesuniów z deweloperki to nie wzruszy. Łatwo przyszło, łatwo poszło, a nabitego konta w Panamie żaden komornik nie ruszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zunio POsiada już 5-letni kompleksowy plan zagosPOdarowania pustostanów w drodze najmowania ich na POtrzeby pęczniejących wydziałów UM PO POdwójnych stawkach rynkowych?
Naobiecywał deweloperom cuda na kiju w zamian za 700 bilbordów, to sobie pomyśleli, że bonanza wynajmowania ratuszowi biurowców nie będzie mieć końca. Ostatnie 5 lat, żeby się załapać na długoterminowy wynajem za pieniądze podatnika, a kolejka chętnych rośnie :-DDDD
 Zgodnie z tym, co mówi sam ratusz, pozostała już ostatnia linia kredytowa na 200 mln. Banksterzy nie są głupi - kto za bardzo szasta kapuchą, traci debecik. Pozostaną chwilówki pod zastaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahha znowu skowyt tych samych 2-3 trolli, co to wszędzie widzą dewelospiski :D  chociaz po ostatnich nagraniach Jarka to moze faktycznie xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nikt nie dopisał że biurowce w większości puste stoją. Zresztą jaki sens jest inwestować jakiekolwiek pieniądze jak Lublin kolejny rok się wyludnia. Co roku ponad 1500 osób się wymeldowuje, społeczeństwo stare i dzieci nie ma. Lublin po prostu UMIERA - ***s://******.pl/z-roku-na-rok-w-lublinie-ubywa-mieszkancow-to-tak-jakby-wyludnic-dwie-dzielnice/
 Zuniowi ciągle się marzy "rozwinąć" Kozi Gród ściągając tu ubogacaczy i urządzając ich w apartamentach najętych od dewelo-przyjaciół za pieniążki wyżebrane z UE. Ten szczwany plan jednak z każdym dniem wydaje się coraz mniej realny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie jest sztuką wybudować wielki biurowiec, sztuką jest wynając go na 10 lat Urzędowi Miasta Lublin"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolle z pis naprawdę wam się chce pod każdym artykułem pisać o Lublinie w ruinie, komornikach, bańkach mydlanych i innych tym podobnych bzdurach? macie lublinian za ciemny lud który kupi każdą, nawet najbardziej prymitywną, propagandę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny dobry deweloper to JarekSrebrna Investment - budują tanio bo swoim kontrahentom nie płacą, wiec mają niskie koszty własne:) inni deweloperzy to agenci Belzebuba :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolle z pis naprawdę wam się chce pod każdym artykułem pisać o Lublinie w ruinie, komornikach, bańkach mydlanych i innych tym podobnych bzdurach? macie lublinian za ciemny lud który kupi każdą, nawet najbardziej prymitywną, propagandę?
 Nowogrodzka płaci od wpisu, więc trolle idą na ilość a nie jakość. Niech sobie płodzą kolejne wpisy i tak nikt tych dyrdymałów z Biura Propagandy PiS nie czyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie 120k ludzi czynnych zawodowo na 341k mieszkańców (niski pułap procentowy) współczynnik pustostanów wg rajców miejskich 15 proc. wg danych branżowych sięgał 20 proc. Na razie Lublin i jego polityka rozwoju: komunalne inwestycje z nieodłącznym niemałym długiem przy wsparciu zapomogi dla biednych - tj. funduszy unijnych. Realia: wysoki wskaźnik biedy, zacofanie mentalne, teoretyczne szkolnictwo, brak inwestorów dużych, konkretnych, spoza lokalnej sitwy. Gospodarka oparta na niskich płacach i czerpaniu kadr chłoporobotników niewykwalifikowanych z terenu. Nawet informatycy zarabiają mniej niż na Mazurach. A takie Podkarpacie, Asseco, IT polski potentat powykupywał w cholerę lubelskie foremki IT tworząc kołchoz A. Business Solutions.
Pierwsza lepsza recesja i bańka pęknie, a biurwowce zostaną przejęte przez banksterkę.
Ale ani zunia ani prezesuniów z deweloperki to nie wzruszy. Łatwo przyszło, łatwo poszło, a nabitego konta w Panamie żaden komornik nie ruszy.
 To mówisz prezes ma konto w Panamie, no taka spółka fiu,fiu- duża kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powalająca logika Sagana: jak pojawi się jeszcze więcej pustostanów, to przyciągnie to "zagranicznych deweloperów". Myślenie życzeniowe wprost z podręcznika do zukonomiki.
Owczy pęd. Lubelskie dewelocwaniaki nie wiedzą co poczynić z kasą wytrzepaną z lubelskich jelonków kredytowych, to pakują nadwyzki w biurowce i hotele. Może w swojej naiwności uwierzyli w gadkę zuczka o "rozwoju". Wkrótce się zdziwią.
 Największy ubaw będzie z tych, którzy zapakowali się w mega kredyty, żeby "zarabiać na wynajmie". Będzie wielki płacz, ale mówiąc szczerze jakoś specjalnie mi ich nie szkoda. "Inwestowanie" w nieruchomości w mieście, które co roku traci 2% mieszkańców to niestety oznaka ociężałości umysłowej, mówiąc delikatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem dziś ogłoszenie - dwie wieże wynajme od zaraz i nie wiem czy to nie wałek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie jest sztuką wybudować wielki biurowiec, sztuką jest wynając go na 10 lat Urzędowi Miasta Lublin"
 Dokładnie. A ta sztuczka w wyniku mega-nadpodaży będzie coraz trudniejsza. Czekam momentu, kiedy "lubelskie" dewelocwaniaki, dotąd zgodnie współpracujące w ichniej Loży, skoczą sobie do gardeł jak wściekłe psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi płacą. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zunio POsiada już 5-letni kompleksowy plan zagosPOdarowania pustostanów w drodze najmowania ich na POtrzeby pęczniejących wydziałów UM PO POdwójnych stawkach rynkowych?
Naobiecywał deweloperom cuda na kiju w zamian za 700 bilbordów, to sobie pomyśleli, że bonanza wynajmowania ratuszowi biurowców nie będzie mieć końca. Ostatnie 5 lat, żeby się załapać na długoterminowy wynajem za pieniądze podatnika, a kolejka chętnych rośnie :-DDDD
 Bonanza wkrótce się skończy. Podatnicy masowo uciekają, a banki przyglądają się finansom Gminy z rosnącą podejrzliwością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powalająca logika Sagana: jak pojawi się jeszcze więcej pustostanów, to przyciągnie to "zagranicznych deweloperów". Myślenie życzeniowe wprost z podręcznika do zukonomiki.
Owczy pęd. Lubelskie dewelocwaniaki nie wiedzą co poczynić z kasą wytrzepaną z lubelskich jelonków kredytowych, to pakują nadwyzki w biurowce i hotele. Może w swojej naiwności uwierzyli w gadkę zuczka o "rozwoju". Wkrótce się zdziwią.
 Ja pamiętam, jak w latach 90-tych punktem honoru każdego liczącego się lubelskiego geszefciarza była "inwestycja" w budke z kurczakami z rożna. Teraz w modzie jest posiadanie albo hotelu albo biurowca. Pytanie: Ile budek z kurczakami przetrwało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powalająca logika Sagana: jak pojawi się jeszcze więcej pustostanów, to przyciągnie to "zagranicznych deweloperów". Myślenie życzeniowe wprost z podręcznika do zukonomiki.
Owczy pęd. Lubelskie dewelocwaniaki nie wiedzą co poczynić z kasą wytrzepaną z lubelskich jelonków kredytowych, to pakują nadwyzki w biurowce i hotele. Może w swojej naiwności uwierzyli w gadkę zuczka o "rozwoju". Wkrótce się zdziwią.
Ja pamiętam, jak w latach 90-tych punktem honoru każdego liczącego się lubelskiego geszefciarza była "inwestycja" w budke z kurczakami z rożna. Teraz w modzie jest posiadanie albo hotelu albo biurowca. Pytanie: Ile budek z kurczakami przetrwało?
 Ja pamietam jak pod koniec lat 90-tych ruszył internet i powstało forum gazety wyborczej...juz wtedy nieudacznicy bełkotali jak to zaraz "banka" na noeruchomosciach peknie i mieszkania beda za grosze...a wiecie po ile wtedy byly mieszkania w Lublinie? Po około 2000/metr...pękła bańka? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...