Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin> Bogdan Kawałko szefem departamentu w Urzędzie Marszałkowskim

Utworzony przez ne4c, 18 lipca 2008 r. o 17:32
Czy on aby nie z polskiego stronnictwa liberalnego ?, bo tam już naprawdę brakło fachowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu raczej nie o liberalizm, ale wąsko pojęty pragmatyzm chodzi. Trawestując wieszcza: "Uniwersytet mój widzę ogromny".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się stało Bogdan? Zrezygnowałeś z tak dobrej i prestiżowej pracy jaką było wicerektorowanie zamojskiej WSZiA , na rzecz niepewnej fuchy urzędniczej. Grabczuk dzisiaj cię chwali, a jutro wymieni cię na kolesia z KUL. Czyżby WSZiA się sypała, czyżby Andreasik chciał się ciebie pozbyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszą mnie takie prostackie wypowiedzi. Nie macie zielonego pojęcia jak odpowiedzialna jest praca w takim Departamencie. Pan Bogdan jest niekwestionowanym specjalistą w dziedzinie Fundusz i UE i nie piszcie takich własnych spostrzeżeń, bo jestem pewny że żaden z was nawet za dobre pieniądze miesiąca by tam nie usiedział tam trzeba trochę mieć pojęcia Panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...