Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Izba wytrzeźwień ma być w komendzie przy ul. Północnej

Utworzony przez TUBYLEC, 21 stycznia 2012 r. o 12:07
Izba Wytrzeźwień - Powstanie ??? Ha, Ha, Ha - nie wierzę Ileż to było już zapewnień - jak głosiły "media" że już powstaje z dnia na dzień - i co Dalej nie ma jak nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie lepiej by było,aby żlobek powstał na bazie któregoś z oddziałów szpitala abramowickiego?Jest tak oddział dla podsądnych,jest oddział dla uzależnionych.Z tego co mi wiadomo tamtejszy personel jest w stanie poradzić sobie z każdym pijaczkiem.Po co umożliwiać policjantom gwałcenie pijanych studentek farmacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Izba wytrzeźwień w Lublinie została zamknięta w 2002 roku. Mieściła się przy ul. Kawiej. Izba zniknęła, gdyż wg ówczesnych władz miasta przynosiła straty. Noc w wytrzeźwiałce kosztowała 400 zł, ale mało kto płacił za taki pobyt" jeśli 10 lat temu noc kosztowała 400 zł to czy teraz będzie dużo tańsza ? Przecież i tak 80 % pacjentów nigdy za usługę nie zapłaci, bo nie będzie tego można od nich ściągnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujcie solidnie, chłopaki, w końcu budujecie dla siebie! Poza tym jednak jakich zadań by "żłobkowi" nie dopisywać - to i tak jego funkcjonowanie jest niezgodne z Konstytucją i wolnościami obywatelskimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja się ciesze że żłobek znowu będzie w Lublinie. W tym na Kawiej spędziłem raz dwie noce po kolei o czym napisał Kurier na pierwszej stronie. To był wyczyn, dwie noce pod rząd. Wszyscy kumple mi gratulowali że byłem w gazecie opisany na pierwszej stronie.Nigdy nie zapłaciłem nawet złotówki ale i tak obsługa kradła tam na potęgę. Zabrali zegarek, zabrali pudełeczko na protezę zębów. Kradli papierosy. Co to za gadanie że teraz to ma być lecznica, to będzie bezpłatna noclegownia i znowu jak ktoś trafi tam przypadkiem oczyszczą go ze wszystkiego wartościowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...