Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pożar w garmażerce na Czubach. Wybuchła butla z gazem (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 maja 2017 r. o 17:08 Powrót do artykułu
Kiedys te butle to byly kontrolowane a teraz to porażka wiem bo kupuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
butle to ja moge zajebać zara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://zapodaj.net/dc471ae939a4e.jpg.html - zdjęcie z góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie najlepszy producent wyrobów garmażeryjnych w mieście! Pierogi,naleśniki,pasztety,sałatki....uwielbiam.Współczuje nieszczęścia.Miejmy nadzieję że nikt z personelu poważnie nie ucierpiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby wybuchła butla to kobieta nie umiejąca jej wymienić by nie przeżyła. Wybuchł gaz zgromadzony wokół butli. Butla może wybuchnąć pod wpływem temperatury wysokiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuję personelowi, jedzenie robią wspaniałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to prawda, najlepsze kupne jadło na osiedlu, jeśli nie w mieście. Szkoda kobieciny... Twarz i psychika zmarnowana..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Kurierze Lbl napisali że olej do smażenia zapalił się. Nie wiem jeszcze co w innych dziennikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pożar powstał zapewne od gorrrrrących dziewczyn które pracują w tej garmażerce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajęło się od rozgrzanego pieroga pani Moniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje tam moja ciocia i dobrze że jej się nic nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie kucharka za dużo chemi dosypała do pierogów lub kotletów żeby smaczne jedzonko było, i ......bum,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WSZYSTKO PRZEZ UCHODZCÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapitalizm sę nie sprawdza potrzeba pilnie 5 garmazerek na Czubach szczególnie na jutrzenki kolejka sięga do szosy podjezdzam 2-3 razy dzuennie i nie ma szans na kupno czegoś Nikt nie chce zarobić .??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...