Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Samochodówka jedzie do Anglii

Utworzony przez gupek, 30 kwietnia 2008 r. o 10:50
gratuluje! macie fach w reku! Nie to co ja (po liceum, w trakcie studiow) ... mieszkam w Anglii i mam kumpla mechanika, nie wiem czy jest dobry czy nie ale ma dobra prace... i place! (nawet bardzo dobra:) Kupil sobie niedawno Jeep'a Grand Cherokee 4-ro latka... mieszkanie dostal socjalne (bo ma dzieczyne i dziecko) i placi smieszne pieniadze za czynsz nawet jak na polskie warunki!!! Do tego serwis ma gratis i nie martwi sie canami paliw itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa polska logika. Najlepiej to pracowac we wszytkich zawodach i miec wsedzie znajomych i dziadowac ze za darmo cos zalatwili. Pewnie ze piekarz podprowadzi bulki z piekarni i nie musi sie martwic o pieczywo, czysciciel dywanow wyczyczysci swoje dywany a moze i znajomych za darmo firmowym sprzetem. Czy miara sukcesu dla Polakow jest jakby tu zakombinowac i dostac cos za darmo? Poza tym, czy on spuszcza to paliwo z samochodów klientów ze sie nie musi o nie martwic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...