Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Stare Miasto broni Palikota

Utworzony przez Slawek M., 28 października 2008 r. o 21:59
Jedynie zawistne obszczymurki i nieudacznicy moga atakowac Pana Palikota. Czlowiekowi udalo sie w zyciu, a to w naszej polskij "kulturze" jest niewyobrazalnym przestepstwem. Kazdy nieudacznik widzi powod swojego niepowodzenia nie w sobie, ale u kogos innego,zaradniejszego i co najgorsze, finansowo zasobniejszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek M. napisał:
Jedynie zawistne obszczymurki i nieudacznicy moga atakowac Pana Palikota. Czlowiekowi udalo sie w zyciu, a to w naszej polskij "kulturze" jest niewyobrazalnym przestepstwem. Kazdy nieudacznik widzi powod swojego niepowodzenia nie w sobie, ale u kogos innego,zaradniejszego i co najgorsze, finansowo zasobniejszego.
Chyba masz racje. Mam znajomego ktory jako wlasciciel wlasnej firmy robi dokladnie to samo co ja tyle, ze placi 10 razy mniej na ubezpieczenie bo on w KRUS a ja w ZUS. Czuje sie nieudacznikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...