Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A tymczasem monisia alias kronikidewelorozwoju życzy restauratorom, żeby poupadali, bo ponoć nie dość dobrze płacą ludziom o takich kwalifikacjach jak on (czyli na zmywak). Wot maładiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".... przyszedł lockdown...Przez pierwszych kilka tygodni lęk był tak duży, że nasi pracownicy, którzy mieli dzieci, w ogóle nie wychodzili z domów." - DANE MZ ->>>> w 2020 na covid zmarło w 38 milionowej POLSCE około 7 tys ludzi...... niedzielbaum, HORBAN, SIMON, PYRC.... Norymberga 2.0 !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POMYŚL SAMODZIELNIE...... Pod pretekstem "przeciwdziałania C-19", tylko w samym 2020 roku, gość od "miski ryżu" wydaje 98 MLD ZŁ (ok. 20% CAŁEGO budżetu kraju). ------  W tym czasie w 2020 roku w Polsce: --Liczba WSZYSTKICH zgonów (bez C-19) wynosi: 479.123,  --Liczba zgonów na C-19 wynosi: 7.171.... żymscy namiestnicy w polin celowo  niszczą ekonomię i społeczeństwo ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie mam do tej knajpy ale generalnie niepolecam jedzenia w restauracjach, i to jeszcze na jakiś zadup1ach. Gotujta se sami jak nie chcecie wpi3rd4lać smieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie poupadali bo raz że dostali sporo z tarcz a dwa że podczas 3 wizyt tam w czasie tej akcji gotowania za darmo nigdy nie dostałem paragonu , 2 razy musiałem zapłacić gotówka bo niby terminal nie działał. Tak więc cała kasa do kieszeni i stąd ta niższa cena. Nie do żebym z chęcią płacił podatki dobrej zmianie, które później są i tak zmarnowane ale taka prawda, każdy kombinuje jak może. Gdyby podatki i inne obciążenia finansowe państwa były niższe to wszędzie były by takie ceny i to bez kombinowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...