Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Wicepremier Pawlak u ludowców o górnikach

Utworzony przez Gość, 16 stycznia 2008 r. o 16:59
Cep cepem. No i niby czym ma być to spotkanie opłatkowe? Zapewne jest to symbol ważny dla wspólnoty chrześcijańskiej i dla każdej rodziny. Ale jak widać żony górników przyjechały sobie ot tak, i pan premier woli mistyfikować tradycję niż siąść do stołu i poważnie porozmawiać o problemach rodzin górniczych. Ale jak się nie ma prawdziwej rodziny, to trzeba stworzyć sobie ????????????? Tylko czy KUL powinien podejmować takich gości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan v-ce premier zaiste przyjechał w sprawie buraków. Strajk pracowników cukrowni i obrona zakładu napewno jest priorytetem dla lubelskich ludowców. Jak padnie zagłębie buraczane, to padnie i PSL. Rachunek prosty. Dlatego pan był poirytowany, że górnicy przysłali mu 50 bab (on ma już na tym tle alergię i konto zerowe). Panowie górnicy strajk, strajkiem, ale baby trzymajcie sobie w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram opinie, ale mam pytanie dlaczego i za czyje pieniadze te lemiesze przyjechali strazackiemi samochodami. To samochody PSL czy stanowia własnośc gminy a także moja a ja nie wyrazam na to zgodę. Gdzie dbanie o ludzi, obnizebie gotowości bojowej wsi, zabranie kierowców, pijackie powroty, . tylko nie mówcie że były same żuki bo na filmie no, stał średni samochód gaśniczy z beczką chyba z Zemborzyc. Może niech wszystkie organizacjie . kółka itp. jezdzą na spotkania na nasz koszt strazackimi samochodami. Jestesmy u władzy i nam wolno orac nasze społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pawlak czy zna Pan sztukę pod tytułem ,,Chłopi Arystokraci"? Gdzie są nasi chłopi ludowcy? Czy mamy ludowców z ,,Nocnej Zmiany"? Czy od tego czasu nic się nie zmieniło w Polsce? Górnicy Pana nic nie obchodzą? Plantatorzy buraka też? Zatem czym zarządza premier od gospodarki? A jeszcze nie tak dawno było słychać Pana pienie ,,Polsce potrzebny jest dobry gospodarz". Czy te pańskie 27 ha są w dzierżawie? Witos do końca orał swą ojcowiznę, a Pan? A co z Polską? Czy Polska wieś to skansen Europy? W systemie totalitarnym nie udało się zabić w chłopach ducha wolności. Dzisiaj mamy wodzuniu ..... biedę, pełne usta frazesów i widowiska godne pożałowania naigrywania się z wiary, tradycji. Chłopi arystokraci... pożal się Boże, nasi patrioci.... POLSKO! Gdzie się podziały zastępy Twoich wiernych Synów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W/W czepili się p.Pawlaka "jak rzep psiego ogona"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOTKANIE OPŁATKOWE TO PIĘKNE PRZEŻYCIE WIELKIEGO JUBILEUSZU W ŻYCIU WSI. WŁAŚNIE MINĘŁA 200 ROCZNICA UWOLNIENIA CHŁOPÓW Z PODAŃSTWA (zniesenie niewolnictwa) W POLSCE. PAN PREMIER PAWLAK TYM AKCENTEM ZAKOŃCZYŁ OBCHODY TEJ ROCZNICY NA ZIEMI LUBELSKIEJ. PSL JAKO JEDYNA PARTIA CHŁOPSKA POŚWIĘCIŁA TEMU JUBILEUSZOWI WIELE UWAGI. Z TEJ OKAZJI SAM PREZYDENT WYSTOSOWAŁ LIST Z GRATULACJAMI DO PREMIERA PAWLAKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOTKANIE OPŁATKOWE TO PIĘKNE PRZEŻYCIE WIELKIEGO JUBILEUSZU W ŻYCIU WSI. WŁAŚNIE MINĘŁA 200 ROCZNICA UWOLNIENIA CHŁOPÓW Z PODAŃSTWA (zniesenie niewolnictwa) W POLSCE. PAN PREMIER PAWLAK TYM AKCENTEM ZAKOŃCZYŁ OBCHODY TEJ ROCZNICY NA ZIEMI LUBELSKIEJ. PSL JAKO JEDYNA PARTIA CHŁOPSKA POŚWIĘCIŁA TEMU JUBILEUSZOWI WIELE UWAGI. Z TEJ OKAZJI SAM PREZYDENT WYSTOSOWAŁ LIST Z GRATULACJAMI DO PREMIERA PAWLAKA. [b][/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Epoka Gierka sieę skończyła! Jak się nie podoba wysokość wynagrodzenia Panowie Górnicy to proponuję sobie znaleźć inną pracę,mamy wolny rynek.Dlaczego my podatnicy mamy dokładać do waszych podwyżek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam i nie mogę znaleźć info o tym jakim autem przyjechała Gienia z Biszczy i ile to kosztowało podatników. Oczekuję danych panie Panas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bree napisał:
Epoka Gierka sieę skończyła! Jak się nie podoba wysokość wynagrodzenia Panowie Górnicy to proponuję sobie znaleźć inną pracę,mamy wolny rynek.Dlaczego my podatnicy mamy dokładać do waszych podwyżek?
Panowie i Panie lekarze, pielęgniarki, ratownicy, nauczyciele, policjanci, kolejarze, renciści i emeryci, Wy również pamiętajcie o tym, że jest wolny rynek i każdy jak mu się nie podoba może sobie znaleźć inną pracę. Pamiętajcie, że epoka Gierka się skończyła i państwo nie ma obowiązku dbać o obywatela, a rząd sam siebie wyżywi ....sic!!!!! Obywatelu w Polsce jest Konstytucja i obowiązują prawa wynikające z Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. Każdy człowiek ma prawo do godnych warunków życia, godnej pracy i godziwej zapłaty art. 23:1. Stwierdzenie Wałęsy i innych, że w Polsce jest tania siła robocza, wolny rynek, nie stanowi to prawa by jej obywateli traktować inaczej niż ma to miejsce w państwach demokratycznych. Z tego widać, że Naród nie jest suwerenem władzy i można ludzi nadal ogłupiać ideologicznymi frazesami. Póki co, to żadna partia, sprawująca władzę w Polsce nie sprawdziła się i nie prowadzi polityki narodowej dla dobra wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 rocznica zniesienia poddaństwa chłopów nie mieści się w kanonie tradycji ludowej i nikt nie raczył wspomnieć, iż w 2007r. taki jubileusz przypada. A od tego momentu chłop jako człowiek wolny mógł szukać swego miejsca w organizmie narodowym. Podziwiam działaczy chłopskich w tym PSL, który jawi się spadkobiercą tradycji ludowych. Jak można bronić czegoś jak się nie zna historii, jak można odwoływać się do tradycji historycznej, kultury chłopskiej jak można budować tożsamoąść narodową, mówić o patriotyźmie, wiarze jak się jest zwykłym .... Szkoda bo nawet w Stanach obchodzi się rocznice zniesienia niewolnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale są obchodzone szampańsko rocznice Ochotniczych Straży Pożarnych - zwłaszcza przed wyborami - prawda panie generale! O Kółkach Rolniczych, KGW i Kasach Stefczyka .... no nie! Temat niestosowny wypadł z orbity zainteresowań gospodarczych i politycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...