Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc nagrała płytę. W sprzedaży od poniedziałku

Utworzony przez Ciotka, 13 listopada 2011 r. o 15:23 Powrót do artykułu
Wujek Dobra Rada napisał:
Drogie dziecko, mam nadzieje, ze rozumiesz dlaczego wygralas... Biedna rodzina, wioska, brak pieniazkow na dom itd. Pasowalas to wizerunku. pracuj jednak nad soba... Moze bedziesz kiedys spiewac naprawde.
TE RADY WSAĆ W BUTY BĘDZIESZ WYSOKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TELE89 napisał:
A KOGO TO OBCHODZI????
Bardzo wielu normalnie życzliwych ludzi, którzy też potrafię ciszyć się z cudzego szczęścia. Magda ma dopiero kilkanaście latek, a jest w stanie talentem dorównać większyum od siebie, życzmy jej jak najlepiej, wiatru żagle i do przodu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek Dobra Rada napisał:
Drogie dziecko, mam nadzieje, ze rozumiesz dlaczego wygralas... Biedna rodzina, wioska, brak pieniazkow na dom itd. Pasowalas to wizerunku. pracuj jednak nad soba... Moze bedziesz kiedys spiewac naprawde.
Bardzo chciałabym cię zobaczyć ,bo pewnie jesteś zazdrosną sąsiadką która ma brzydkie i nie zdolne dzieci ,paskudny domek i nie wiem co jeszcze ,żeby pisać tak żałosne komentarze,to że ktoś jest biedny nie znaczy że nie ma prawa do życia w tym katolickim społeczeństwie z dużą ilością jadu,Madga masz piękny głos ,płytę kupię i będę słuchać z moją rodziną w święta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serdecznie Madziu gratuluję perfekcji wykonania, jesteś na dobrej drodze do zawładnięcia serc całej Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta napisał:
serdecznie Madziu gratuluję perfekcji wykonania, jesteś na dobrej drodze do zawładnięcia serc całej Polski
...swiata i kosmosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TELE89 napisał:
A KOGO TO OBCHODZI????
Racja: http://www.youtube.com/watch?v=jXRh7oh2Bl0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta napisał:
serdecznie Madziu gratuluję perfekcji wykonania, jesteś na dobrej drodze do zawładnięcia serc całej Polski
Tak !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moj Boze, jak tym dzieckiem manipuluja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iwa napisał:
Bardzo chciałabym cię zobaczyć ,bo pewnie jesteś zazdrosną sąsiadką która ma brzydkie i nie zdolne dzieci ,paskudny domek i nie wiem co jeszcze ,żeby pisać tak żałosne komentarze,to że ktoś jest biedny nie znaczy że nie ma prawa do życia w tym katolickim społeczeństwie z dużą ilością jadu,Madga masz piękny głos ,płytę kupię i będę słuchać z moją rodziną w święta
Kup se dwie i slucha na raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badziak napisał:
Kup se dwie i slucha na raz.
Jeżeli kasa za re krążki trafia do tego utalentowanego wokalnie dziecka, to kupie trzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ? Kto tego gówna bedzie słuchał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=VhhB3-SxdEU[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecho napisał:
Po co ? Kto tego gówna bedzie słuchał ?
Żeby takie złośliwe osły jak ty zaczęli myśleć bardziej pozytywnie ! [media]http://www.youtube.com/watch?v=xCSpCtK95Z4[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...