Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mała Miss i Mały Mister Dziennika Wschodniego

Utworzony przez Borys, 4 stycznia 2010 r. o 21:58
Cemu ma służyć ten plebiscyt? Chyba tylko do zaspokojenia chorych ambicji rodziców i dziadków. Tfu, dzieci szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90% zgloszonych do konkursu dzieciakow jest po prostu BRZYDKICH, gdzie ci rodzice maja oczy? Zacznijcie myslec realnie drodzy rodzice !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parys Chilton napisał:
90% zgloszonych do konkursu dzieciakow jest po prostu BRZYDKICH, gdzie ci rodzice maja oczy? Zacznijcie myslec realnie drodzy rodzice !!!
Ktoś tu ma straszne kompleksy! I w dodatku jest strasznie nie wychowany! Dla każdego rodzica jego dziecko jest najpiękniejsze a brzydka/ brzydki co najwyżej jest autor posta( Parys Chilton) Proszę się udać do psychologa po rady jak odbudować poczucie własnej wartości bo złość i zazdrość przesiąknięta jadem żmiji przez panią/pana przemawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej nikt tu nie jest Paris Hilton ale jedno jest pewne że ten konkurs to jedna wielka ściema za zgodą jeleni którzy dali zarobić gazecie dla swoich dziwnych ambicji.Dla formalności napiszę tylko tyle ze akurat mojego dziecka/i nie było w tym konkursie i jak widzę na całe szczęście Do Gazety Myślę że stanowczo bardziej uczciwie było by zrobić konkurs kto wyśle więcej SMS-ów a nagrodą było by pokrycie rachunku telefonicznego Proszę się nie obrażać ale na prawdę tu nie wygra prawdziwa Miss i Mister taka jest gorzka ale prawdziwa prawda i proszę co niektórych o ściągnięcie klapek z oczu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na wyniki konkursu, wydaje mi się być on lekko szemranym konkursem! Chłopiec to mała buraczyna! Dziewczynki też były fajniejsze! Pewnie rodzice wydali masę kasy na smsy! Tylko po co??? I tak burak zostanie burakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze na forum i w głowie mi się nie mieści jakim trzeba być człowiekiem by z taką nienawiścią obrażać te dzieci,które są w finale.I co z tego,że ten konkurs jest nieobiektywny?Czy to daje komuś prawo do sączenia takiego jadu?Serdecznie takim osobom współczuję, bo to jest po prostu chore!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalosne,maly czlowieczek wylewa swoje frustracje ANONIMOWO ,oh jakie to odwazne !!obrazic dziecko,mi zrobilo sie niedobrze jak to przeczytalam,tacy jak pan powinni sie leczyc!Jest pan sam buraczyna! Nie anonimowa Ewelina Moerkerk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...