Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek tańczy walca. Jutro finał! (wideo)

Utworzony przez stefan, 24 stycznia 2013 r. o 10:26 Powrót do artykułu
na zdjęciu ma spojrzenie jak tajemniczy Don Pedro z Krainy Deszczowców, karamba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba sprawdzić służbowe telefony ,ile z nich na Hetmana Lubelskiego poleciało???A w ogóle to gumofilcowi to dobre: tańciory ,pijusy i obstawiacze stołków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już pisałem ,że te pseudo VIP-y lepiej by pomogły chorym dzieciom w hospisjum , lub staruszkom sparaliżowanym - umyli je , uczesali , nakarmili . Taki roczny plan osobistej pomocy w hospicjum 3 razy w tygodniu - to byłby powód do dumy dla tych VIPów .A nie lansowali się na siłę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję ,że te obertasy to trenują urzędasy nie w godzinach pracy ! A swoją drogą to politycy są wszystkiego zdolni aby tylko się pokazać z mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Dzienniku!!! Z tego co mi wiadomo, Para nr 1 tańczy walca WIEDEŃSKIEGO. Wprowadzacie czytelników w błąd. Tym bardziej, że filmik mówi sam za siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie tańczy Krzysztof Hetman, wogóle fajny jest tylko trochę buca zgrywa albo już niestety nim jest Krzysiu odpowiadaj dzień dobry bo przestane Cie lubić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli tak tańczy jak rządz\i to on powinien płacić żeby pajaca oglądać ! Za pajacowanie 45zł !!!! W urzędzie na byle papier czeka się miesiącami - np. kompletowanie dokumentów na internet szerokopasmowy - trwa trzy miesiące bo nikogo nie ma w urzędzie żeby coś podpisać a on tanczy ! obłuda, to ja mam w nosie takie tańce ! czas się brać do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kol90 napisał:
Mam nadzieję ,że te obertasy to trenują urzędasy nie w godzinach pracy ! A swoją drogą to politycy są wszystkiego zdolni aby tylko się pokazać z mediach.
tańczy jakby miał gówno w kroku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku oczekujemy na zapewnienie,że te sms to z prywatnych komorek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż marszałek może i dobrze tańczy,bo z praca jest gorzej.Należy domniemywać,że powinno w pracy wszystko grać jak marszałek tańczy?Jest jednak inaczej ,bo województwo lubelskie jest na szarym końcu w kraju niemalże we wszystkich wskaźnikach,oprócz płac marszałka,które są najwyższe.Jest co opijać i obtańcowywać?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...