Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O qrwa odjęło mi mowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu zajmuja sie głupotami i wydawaniem pieniedzy na te głupoty, juz nie ma wazniejszych spraw?????? moze by tak zajęli sie zasiłkami dla bezrobotnych za 700 zl zrobic oplaty i przezyć to jest niemozliwoscią!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd ta nienawiść do polskiej flagi u komentujących?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo lubię naszą Biało-czerwoną, ale chyba najfajniejsza jest tak spontanicznie wywieszona na balkonie czy oknie. A rząd cały czas próbuje wymyślić coś, co uda mu się w końcu zbudować. Mieszkanie + nie wypaliło, promy w Szczecinie - nie udało się zaprojektować, elektryczne samochody - może będą za kilka lat, ale tylko montaż, 10 mostów - brak , 100 obwodnic - nie ma .... no to może chociaż maszty . Może taki kawałem rury uda im się wsadzić w ziemię .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd ta nienawiść do polskiej flagi u komentujących?
 A gdzie ty tu widzisz jakąś nienawiść? A tym bardziej do polskiej flagi. Jeśli już to bezaprobatę do głupkowatych pomysłów obecnie rządzących . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maszty byłyby ok gdyby, na początek, raz w tygodniu, zawisłoby na nich sześć pasków, w sześciu kolorach, sztandar LGBT. Z drugiej strony, dziwne, że mieszkańcy Lublina walczą z masztami dla innych miast, skoro mają wspaniały maszt, na którym powiewa BIAŁO-CZERWONA, widziana z głównych arterii miasta. Zawistni ci lubelacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowajmy Polską Flagę Narodową na naprawdę wyjątkowe i podniosłe okazje i nie wieszajmy jej tylko dlatego, że jest gdzies jeszcze wolne miejsce na skwerze albo trawniku bo idąc tym tokiem rozumowania już niedługo będziemy się podcierać barwami narodowymi skoro na rolce papieru toaletowego jest troche wolnego miejsca do zadrukowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy akurat rząd powinien nas zachęcać do stawiania masztów dla wywieszania flagi narodowej Swego czasu byłem na Duńskiej wyspie Bornholm i tam u każdego stał maszt z flagą ba nawet na miejscowym szalecie dumnie powiewała Duńska flaga i co najważniejsze flagi dla sąsiadów są źródłem źródłem informacji bo informują np o śmierci flagi (flaga opuszczona do połowy ) i jakoś nie zdaje mi się żeby tamtejszy władze stwarzały dla tego specjalnie program aby namawiać kogokolwiek U nas jak mają wisieć flagi to niech będą one chociaż czyste bo co u niektórych wyglądają jak szmaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie mamy miejsca, w którym na stałe powiewałaby polska flaga." - WTF ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEWAKÓW razi flaga Polski, tak jak diabła razi święcona woda. Wniosek - flaga powinna być w każdym polskim urzędzie, instytucji, domu, firmie i posesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dobra inicjatywa - w innych krajach maszty są powszechne i nikt się nie wstydzi swojej narodowości polecam ***s://polmaszt.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A każdy szanujący się Polak patriota powinien nosić wyprodukowane w Polsce gacie w barwach narodowych tak jak robią to amerykanie zapewne znajdzie się jakiś pociotek prezydenta premiera czy innego ministra który zechce ubić na tym niezły interes większy niż na maseczkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd ta nienawiść do polskiej flagi u komentujących?
To nie jest nienawiść do polskiej flagi. To nienawiść do debilnych rządzących szastających naszymi pieniędzmi na pierdoły, gdy jest cała masa ważniejszych budżetowych wydatków. Teraz zrozumiałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze w wielu Państwach na budynkach organów wykonawczych samorządów, administracji rządowej, głównych placach miasteczek, miast i gmin są wywieszane flagi państwowe oraz są maszty z flagami państwowymi. Polska jest państwem unitarnym więc jak najbardziej flaga państwowa powinna być prezentowana.
A skąd wiesz, jak ty nigdy nigdzie nie byłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Postawy patriotyczne trzeba krzewić – komentuje wójt podlubelskiej gminy." - jeśli dla pana wójta postawą patriotyczną jest tylko, albo głównie, wywieszenie flagi, to pan wójt g*wno wie o patriotyzmie i powinien się podać do dymisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...