Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tatuś płaci alimenty, MOPS pomoże i życie jest kolorowe - jak się domyślam pracownicy mopsu do tej pory nie widzieli patologii w tej rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatuś płaci alimenty, MOPS pomoże i życie jest kolorowe - jak się domyślam pracownicy mopsu do tej pory nie widzieli patologii w tej rodzinie
  podejrzewam, ze tatuś nie płaci tylko podatnicy, bo fundusz alimentacyjny  wypłaca pieniądze podatników, tatuś tylko zrobił bo mu mamusia na to pozwoliła. Jak kobieta nie pozwoli to żeby facetowi rozerwało jaja to nie zrobi dziecka, chyba, ze weźmie gwałtem. A pracownicy mops nie są w stanie każdej  patologii upilnować, do tego podejrzewam, ze też tak samo jak inni pracownicy budżetówki nie dostają od 8 lat podwyżek i ich płaca to jałmużna, a z niewolnika nie ma pracownika, ale to do naszych rządzących nie dociera, zamrozili płace i wuj, niech pracownicy pracują teraz to się nazywa wolontariat. Niejednokrotnie taka patologia dostaje więcej za darmo jak pracownicy za pracę. Także nasuwa się pytanie, czy warto byc uczciwym. Teraz jeszcze jak ta patologia dostanie po 500 zł na dziecko a przez rok po urodzeniu dziecka jeszcze 1 tys. to razem 1500 zl, no to kuźwa będzie za co miała chlać. No i czy warto pracować i się męczyć  za te 1200-1500 zł,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem , że donosicielem był szanowny tatuś ,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzewam, ze tatuś nie płaci tylko podatnicy, bo fundusz alimentacyjny  wypłaca pieniądze podatników, tatuś tylko zrobił bo mu mamusia na to pozwoliła. Jak kobieta nie pozwoli to żeby facetowi rozerwało jaja to nie zrobi dziecka, chyba, ze weźmie gwałtem. A pracownicy mops nie są w stanie każdej  patologii upilnować, do tego podejrzewam, ze też tak samo jak inni pracownicy budżetówki nie dostają od 8 lat podwyżek i ich płaca to jałmużna, a z niewolnika nie ma pracownika, ale to do naszych rządzących nie dociera, zamrozili płace i wuj, niech pracownicy pracują teraz to się nazywa wolontariat. Niejednokrotnie taka patologia dostaje więcej za darmo jak pracownicy za pracę. Także nasuwa się pytanie, czy warto byc uczciwym. Teraz jeszcze jak ta patologia dostanie po 500 zł na dziecko a przez rok po urodzeniu dziecka jeszcze 1 tys. to razem 1500 zl, no to kuźwa będzie za co miała chlać. No i czy warto pracować i się męczyć  za te 1200-1500 zł,.
A Tobie kto broni zostać patologią? To takie typowo polskie zazdrościć innym. Zwolnij się ośle z pracy, chlej codziennie wódę, narób dzieci a będziesz miał płacone 500 zł na dziecko, nie będziesz musiał pracować, opieka ci pomoże. Podatnicy będą na ciebie płacić. Jednym słowem żyć nie umierać . Zamiast tu się żalić już zaczynaj coś działać aby zostać patologią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 letnie dziecko potrafi zająć się odpowiedzialnie młodszym rodzeństwem Pod warunkiem, że nie jest pijane lub po dopalaczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Tobie kto broni zostać patologią? To takie typowo polskie zazdrościć innym. Zwolnij się ośle z pracy, chlej codziennie wódę, narób dzieci a będziesz miał płacone 500 zł na dziecko, nie będziesz musiał pracować, opieka ci pomoże. Podatnicy będą na ciebie płacić. Jednym słowem żyć nie umierać . Zamiast tu się żalić już zaczynaj coś działać aby zostać patologią.
  nie każdy jest pieprznięty, chory na umyśle, że rodzi dzieci nie mając pieniędzy na ich wychowywanie, takim osobom winno się odbierać dzieci, na wuj nam patologia, patologia przechodzi z pokolenia na pokolenie, ot wspaniałym będziemy krajem składającym się z patologii. Czyżbyś napieprzyła dzieci i czekasz na darmowe, masz zdrowie do rodzenia to zawijaj teraz rękawy zapierdalaj teraz na nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 letnie dziecko potrafi zająć się odpowiedzialnie młodszym rodzeństwem Pod warunkiem, że nie jest pijane lub po dopalaczach.
  kolejna idiota, nie po to ma się rodzeństwo aby się nim zajmować, każde dziecko ma  mieć dzieciństwo, a od bawienia, niańczenia, utrzymywania są rodzice, a nie że matka pieprzy się, rodzi dzieci jak królica a rodzeństwo ma zapierdalać za matkę i ojca, ty chyb a jesteś tak pierdolnięty/ta, że hej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie każdy jest pieprznięty, chory na umyśle, że rodzi dzieci nie mając pieniędzy na ich wychowywanie, takim osobom winno się odbierać dzieci, na wuj nam patologia, patologia przechodzi z pokolenia na pokolenie, ot wspaniałym będziemy krajem składającym się z patologii. Czyżbyś napieprzyła dzieci i czekasz na darmowe, masz zdrowie do rodzenia to zawijaj teraz rękawy zapier***aj teraz na nie
Jestem facetem. 10 lat pracowałem za granicą. Teraz pracuję w Polsce i na brak kasy nie narzekam. Nie mam też dzieci. Ale przez ciebie zawiść i zazdrość przemawia. Zapewne jesteś nieudacznikiem , który do niczego w życiu nie doszedł  dlatego zapieprzasz za 1200zł  i zazdrościsz tej patologii. A narób dzieci i chlej pod sklepem jak tak bardzo ci szkoda , że komuś dają a tobie nie. Z moich podatków też państwo zabiera pieniądze i daje na taką patologię ale ja nie płaczę. Nawet często daję parę złotych takim patologicznym żulom na piwo . Mam to daję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem facetem. 10 lat pracowałem za granicą. Teraz pracuję w Polsce i na brak kasy nie narzekam. Nie mam też dzieci. Ale przez ciebie zawiść i zazdrość przemawia. Zapewne jesteś nieudacznikiem , który do niczego w życiu nie doszedł  dlatego zapieprzasz za 1200zł  i zazdrościsz tej patologii. A narób dzieci i chlej pod sklepem jak tak bardzo ci szkoda , że komuś dają a tobie nie. Z moich podatków też państwo zabiera pieniądze i daje na taką patologię ale ja nie płaczę. Nawet często daję parę złotych takim patologicznym żulom na piwo . Mam to daję.
  to dlaczego nie przeznaczysz tych pieniędzy dla tych dzieci, ich rodziców, na wuj ci te pieniądze jak nie masz dzieci, wystarczy ci lepianka, kromka chleba i smalec, a nie chcesz rozporządzać pieniędzmi pracujących za jałmużnę podatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO SIĘ CZEPIACIE W OKOLICACH RADZYNIA 3 PROMILE PRZED KOLACJĄ TO STANDARD - ŻADNA REWELACJA - NA MARGINESIE - ZGODNIE Z P_O_JE__NYM POLSKIM PRAWEM KAŻDY MAJĄCY NIELETNIE DZIECKO JAK WYPIJE SETĘ TO STAJE SIĘ PRZESTĘPCĄ - RECYDYWA ŁĄCZMY SIĘ - NA ZDROWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO SIĘ CZEPIACIE W OKOLICACH RADZYNIA 3 PROMILE PRZED KOLACJĄ TO STANDARD - ŻADNA REWELACJA NA ZDROWIE
  no to masz rację, trzeba im zamiast 500 zł na dziecko dać 2 tys. no bo cholera za mało piją i tych co uważają, że należy im dać to ich pałować aby więcej pracowali bo rodzice muszą mieć na wódę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna idiota, nie po to ma się rodzeństwo aby się nim zajmować, każde dziecko ma  mieć dzieciństwo, a od bawienia, niańczenia, utrzymywania są rodzice, a nie że matka pieprzy się, rodzi dzieci jak królica a rodzeństwo ma zapier***ać za matkę i ojca, ty chyb a jesteś tak pier***nięty/ta, że hej. 
  Zajmowanie się rodzeństwem to normalna socjalizacja,. Nie wiem czym dla ciebie jest dzieciństwo - może zdefiniujesz? Po wulgaryzmach wnoszę, że ani rodziny, ani rodzeństwa nie miałeś/aś, więc co ty tam wiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmowanie się rodzeństwem to normalna socjalizacja,. Nie wiem czym dla ciebie jest dzieciństwo - może zdefiniujesz? Po wulgaryzmach wnoszę, że ani rodziny, ani rodzeństwa nie miałeś/aś, więc co ty tam wiesz...
  to chyba dla ciebie bałwanie to norma, dobre, matka pieprzy sie, rodzi i pije a rodzeństwo ma sie opiekować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatuś płaci alimenty, MOPS pomoże i życie jest kolorowe - jak się domyślam pracownicy mopsu do tej pory nie widzieli patologii w tej rodzinie
w wohyniu nic nie widza nawet jak pijana matka idzie po dziecko do szkoly dyrekcja nie wzywa policji a potem jak cos sie stanie to pisza ze opiekowali sie rodzina zalosne ktos sie powinien za to wziasc bo pracownicy wohynskiego gopsu z pijakami nic nie robia kazdy o tym wie zwlaszcza dyrekcja szkoly w suchowoli pozdrowienia dla nich brawo patologia gora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...