Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem jak Wy ale dla mnie 2 i 4 zadanie to tragedia......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie tez 2 i 4 masakra ale pocztówka łatwa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie zadanie 2 i 4 bo były kosmiczne to maturka byłaby bajecznie łatwa Uwielbiam listy i pocztówki o takiej tematyce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie są odpowiedzi????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie kiedy będą odpowiedzi ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była bardzo trudna, siedzialamn na koncu i wogole nie rozumialam co oni tam puszczali z plyty, a list o zwierzaku... beznadzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anulka napisał:
Była bardzo trudna, siedzialamn na koncu i wogole nie rozumialam co oni tam puszczali z plyty, a list o zwierzaku... beznadzieja
Zgadzam się z koleżanką wyzej;] Jak dla mnie tez był mało zrozumiałe z płyty te wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie poznamy odpowiedzi do naszej dzisiejszej matury??? Czy ktoś już je znalazł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem maturka była bajecznie łatwa:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie poznamy odpowiedzi do naszej dzisiejszej matury??? Czy ktoś już je znalazł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już tak nie narzekajcie,że nagranie było niezrozumiałe,bo też siedziałem na końcu sali ale większość dało się zrozumieć. Co do 4 zadania to rzeczywiście mogło sprawić troche kłopotu.Ale jest dobrze.Z samego słuchania(nie licząc pocztówki i listu) wychodzi mi 46% Pozdro dla tegorocznych maturzystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z czytania i sluchania 68 % (bez listu i pocztowki) - łatwiejszej matury chyba naprawde nie mogli dac nie narzekajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No może tekst ze słuchu był troszkę niewyraźny ale ogólnie maturka spoko;) bez listu i pocztówki mam jakieś 56% Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura nie była zła. Ja bardzo lubię rosyjski i jestem na siebie zła bo pomyliłam w 4 zadaniu odpowiedzi E i C. Reszta zamkniętych dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tegoroczna matura była bardzo prosta:)bez listu i pocztówki mam juz 70%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie rozumiem tylko co niektórzy widza kosmicznego w zadaniu 2 i 4???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mógłby ktoś zamieścić odpowiedzi i arkusz z kultury Hiszpanii?a nie tylko ciągle ten rosyjski...;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też zdawałam rosyjski na rozszerzonym i nie ma nigdzie odpowiedzi transkrypcję (czy jakos tak) z podstawowego pomieszali z rozszerzonym i się cieszą :// a odpowiedzi nie ma, to skandal, po każdej maturze na następny dzień są odpowiedzi! Co do kultury Hiszpanii, to mimo, że jej nie zdawałam, to ci, którzy mają pretensje o to, że nie ma odpowiedzi, maja racje. Wszedzie piszą TYLKO o ruskim, o kulturze jest tylko mała wzmianka, nie ma odpowiedzi ani nawet...arkuszy! żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiescicie odpowiedzi na poziom rozszerzony??czekam i czekam!!!!ta matura byla dla mnie najwazniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura z rosyjskiego prościutka! Mam 1 błąd w czytaniu a tak to wszystko dobrze pocztówki i listu jestem pewien, że mam na maxa, bo juz pisałem w swojej 2 letniej edukacji takie pocztówki i listy nie raz liczę na 98% pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...