Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 angielski ROZSZERZONY

Utworzony przez pozdro matura, 6 maja 2010 r. o 18:48
Ratunku!!!!!!!!!!!!! Czy jak pisząc rozprawke w poleceniu bylo wady i zalety organizowania miedzynarodowych imprez sportowych a ja pisalam caly czas że" sport competitions organised by cities and countries" BEZ INTERNATIONAL sport competitions to mi dużo obetną za taki szczegół????????? Niby nic, ale w sumie sens zmienia............. bo miedzynarodowe a nie zwykłe....pomocy:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani razu nie wspomniualas? bo w sumie nie trzeba bylo tego caly czas powtarzac, no ale nie sadze zeby to juz jakos wplywalo na sens caly poracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety ani razu bo mi z głowy wypadło że międzynarodowe rozgrywki..............i teraz zastanawiam sie czy np. pomysla ze nie zrozumialam calkowicie tematu bo chodzilo konkretnie o miedzynarodowe i np. za treść dadza mi zamiast 5 to 4 albo 3;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale mozesz nadrobic, kompozycja jezykiem itp:) na pewno nie bedzie tak zle ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no, niby tak, ale international moglo byc slowem kluczem i jak egazminator zauwazy ze go nie uzylam to cokolwiek bym dalej nie napisala to i tak mi odejmnie...a jak bedzie chcial mi odjac to juz poleci po calosci ze zlosci;p reszte mam calkiem dobrze,tak mysle sęk w tym,ze nie moge miec za rozprawke mniej niz 15/18 bo inaczej wynik bedzie marnawy, i bede za rok poprawiac;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anielajdax napisał:
to i tak mi odejmnie...
myślę, że nie "odejmnie" ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry , to z roztargnienia:P Dzięki:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko dla mnie słuchowy rozszerzony i częśc readingu była zryta,??? Bo ja ją trochę zmasakrowałam chyba xDDD i kiedy te wyniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W słuchaniu mam 1 błąd w czytaniu 2, więc myślę, że nie było tak trudno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...