Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 angielski ROZSZERZONY

Utworzony przez pozdro matura, 6 maja 2010 r. o 18:48
a nie że mama brała ich regularnie do biblioteki? a i jeszcze mam pytanie jak było w ostatnim w listeningu o policjanie:) aresztował go czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
głupia słuchanka pierwsza była.. w drugiej mam same falsy, tylko w przedostatnim true, co do trzeciej słuchanki: his mother suggested it, he lived without his father, his mum pretended she could read, he became the best student... an the last one: he became interested in IT while his was on medical studies...
Pierwsze trzy mam tak samo . Potem przed 5 minut się zastanawiałam czy "the best" to jest to samo co on the top . Wg mnie on the top może być kilka osob a the best jest jedna , ale pewnie jak zwykle przekombinowałam ://
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crystal nie wiem, to jest w gole bez sensu, bo jak nie napisalo sie tego slowka co w kluczu to oni nie zaliczja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Magda~ napisał:
a nie że mama brała ich regularnie do biblioteki? a i jeszcze mam pytanie jak było w ostatnim w listeningu o policjanie:) aresztował go czy nie?
nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam ze dziewczynak czula anticipation, byla unaware ze uczy sie słów, zepsuła lalkę, bo była zdruzgotana po lekcji, z tą wodą że zrozumiała znaczenie słow i ze byla glucha islepa, i nie wiem co jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
shortcut w slowotworstwie a nie shortage
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga! napisał:
a z ta dziewczynka to chyba ze napewno ze te ape coś tam w pierwszym bo to znaczy oczekiwanie w drugim ze była unweare of coś tam w trzecim że była flustrated w czwartym ze dzieki wodzie nauczyła się roli słow i w ostatnim ze wlasnie zostala cudowanie wyleczona z tego psychic handicape i jestem pewna wszystkiego z tego zadania na 100 !!!] moze troche nie jasno ale napewno kojarzycie
jesteś pewna? no nie wiem, czy była cudownie uleczona;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogła być głucha bo powtarzała po nauczycielce ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sudfghaifrud napisał:
ja mam ze dziewczynak czula anticipation, byla unaware ze uczy sie słów, zepsuła lalkę, bo była zdruzgotana po lekcji, z tą wodą że zrozumiała znaczenie słow i ze byla glucha islepa, i nie wiem co jeszcze
ja napisałam, że teacher acted impatiently
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak mogła być głucha jak do niej mówiła jej nauczycielka hehehe moim zdaniem tekst całkiem przyjemny, ten o samochodach mnie rozbił ;< ale większość mam dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech te magiczne klucze;] A powiedzcie jak mieliście w tych przekształceniach to z 'make'?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie byla cudownie wyleczona:/ mama tez ich nie brala do biblioteki chyba czytali na chacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie byla cudownie uleczona hehe:P byla niewdoma i glucha ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='6.05.2010, 20:07:09' post='280058'] głupia słuchanka pierwsza była.. w drugiej mam same falsy, tylko w przedostatnim true, co do trzeciej słuchanki: his mother suggested it, he lived without his father, his mum pretended she could read, he became the best student... an the last one: he became interested in IT while his was on medical studies... Mam identycznie ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie mogła być głucha bo powtarzała po nauczycielce ...
powtarzała chyba ruchy palcami... kojarze ten tekst z książki fioletowej Longmana... na samym początku było o niej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętajcie, że była wariantowość arkuszy! ja też mam najpierw, że matka zasugerowała, potem bez ojca, potem, że ich matka udawała, że potrafi czytać, dalej best student, a na końcu, że zdecydował się w czasie studiowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale przeciez pisalo tam ze jej swiat jest silent i dark
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
silesika napisał:
no jak mogła być głucha jak do niej mówiła jej nauczycielka hehehe moim zdaniem tekst całkiem przyjemny, ten o samochodach mnie rozbił ;< ale większość mam dobrze
nie mówiła do niej a pokazywala jej literki palcami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w pierwszym słuchaniu to ja nawet nie pamietam na co się w koncu zdecydowałam ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
make up for
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...