Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W porownaniu do biologi to pestka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie cisnienie bedzie w drugim pojemniku z sub X??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwa była?? ale rozszerzona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w porównaniu do biologii jak dla mnie o wiele prostsza, ale nie obyło się bez głupich błędów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Asia~ napisał:
W porownaniu do biologi to pestka
To wytłumacz mi jak zrobiłaś rozpad promieniotwórczy? ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogo napisał:
w porównaniu do biologii jak dla mnie o wiele prostsza, ale nie obyło się bez głupich błędów
O rozszerzoną mi chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dajcie też arkusz rozszerzony. ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jakie cisnienie bedzie w drugim pojemniku z sub X??
Takie samo jak w pierwszym, ilość moli gazu jest taka sama, objętość i temperatura też, więc musi być taka sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jakas masakra, mnóstwo nieorganicznej chemii, a zadania.. bez komentarza;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy na podstawowej w tym zadaniu o rozpad promieniotworczy chodziło o pierwiastek At?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy na podstawowej w tym zadaniu o rozpad promieniotworczy chodziło o pierwiastek At?
tak właśnie o ten
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byla srednia jesll chodzi o rozszerzoną, jak zrobiliscie z tym gaazem syntezowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dałem Pb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po-->Pb + He B+He-->N + n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maturzystka karolinka napisał:
byla srednia jesll chodzi o rozszerzoną, jak zrobiliscie z tym gaazem syntezowym?
wyszlo mi 2 z kawalkiem H20 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie rozszerzenie dość łatwe było. Nie uczyłam się, bo w rezultacie nie potrzebuję chemii do przyjęcia na studia, a tu niespodzianka. Praktycznie wszystko zrobiłam .. Teraz czekam tylko na odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak myślicie będą już dzisiaj gdzieś arkusze z odpowiedziami czy dopiero jutro rano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gaz syntezowy [H20]=30,1, stosunek molowy CO:H2 1:1 ma tak ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maturzystka karolinka napisał:
byla srednia jesll chodzi o rozszerzoną, jak zrobiliscie z tym gaazem syntezowym?
Stosunek 1:1 Równowagowe stężenie pary wodnej - 30,1 M Nie mówcie, że to było trudne, bo to banał był... ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj ale wieczorem mysle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 37

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...