Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 język angielski: Wyniki, pytania, odpowiedzi (poprawka)

Utworzony przez czarny, 23 sierpnia 2010 r. o 13:44
A może ktoś wie kiedy beda wyniki tych matur poprawkowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 wrzesnia w szkolach beda wyniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuje , że odpisałaś bo ja się nie mogłam dowiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
dziękuje , że odpisałaś bo ja się nie mogłam dowiedzieć
ja leje sam byłem na egzaminie poprawkowym i tak mnie drażniła komisja bo to jeden spał druga się kręciła i to zadanie gdzie mówicie 5. T T F T F T to całe strzeliłem na true:D hahaha mówie a nóż widelec się uda! i widzę że albo 3pkt albo 4:D mam na banq kozak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spisałam swoje odp jeśli ktoś zrobił tak samo to proszę o kontakt przynajmniej na prawdopodobieństwo wyników sprawdzimy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1ftfft 2Two face.... the.. Climbing... The Quest her... pisałam początki zdań bo na pewno były grupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bylo grup bo ja sprawdzilam dokladnie z kolezanka obok mnie i kolezanka za soba i mialysmy wszystki zadanie takie same i w takiej samej kolejnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam tak 1 T 2. b C a e f 3 B b b a C 4 c b d e a g h 5 F 6 c b D b a d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiecie może kiedy są wyniki z poprawki z pisemnego angola?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 września będą wyniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,~Angela~ jesteś pewna że te odpowiedzi są poprawne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze nie ma odpowiedzi bo nikt kto pisał poprawkę chyba nie jest pewny odpowiedzi. Ja nastawiałem sie głównie na listy i poszło mi super bo napisałem ze 30 dużo trudniejszych Słuchanie nie ćwiczyłem w ogóle. Wydawało mi się ze pierwsze i przedostatniej jest fałsz i reszte zaznaczyłem prawda wiec pierwsze mam FTTFT a czytanie TTTTTT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie jestem wtrakcie opracowywania POPRAWNYCH odpowiedzi jeżeli ktoś spisał swoje odp. to bedzie mógł oszacować swój wynik z dokładnością około 80-90% (nie licząc pisemnej formy oczywiście) Zadanie 1. 1-F 2-T 3-T 4-F 5-T Zadanie 5. 1-F 2-T 3-T 4-T 5-F 6-T Zadnanie 6. 1-C 2-D 3-C 4-B 5-B 6-A 7-D NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE BYŁO GRUP!!! a jeżeli były to w 3 pierwszych zadaniach obie grupy odp. miały identyczne, reszta mogła być delikatnie pozmieniana POZDRAWIAM I ŻEYCZE SZCZĘŚCIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Właśnie jestem wtrakcie opracowywania POPRAWNYCH odpowiedzi jeżeli ktoś spisał swoje odp. to bedzie mógł oszacować swój wynik z dokładnością około 80-90% (nie licząc pisemnej formy oczywiście) Zadanie 1. 1-F 2-T 3-T 4-F 5-T Zadanie 5. 1-F 2-T 3-T 4-T 5-F 6-T Zadnanie 6. 1-C 2-D 3-C 4-B 5-B 6-A 7-D NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE BYŁO GRUP!!! a jeżeli były to w 3 pierwszych zadaniach obie grupy odp. miały identyczne, reszta mogła być delikatnie pozmieniana POZDRAWIAM I ŻEYCZE SZCZĘŚCIA!!!
w zadaniu 1 i 5 mam takie same odpowiedzi oby były prawidłowe;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaje dalsze odpowiedzi, nie jestem ich już tak bardzo pewien ale może komuś to pomoże Zadanie 2. 1-B 2-C 3-A 4-C 5-E Zadanie 3. 1-B 2-B 3-B 4-B 5-A Zadanie 4. 1-C 2-B 3-D 4-E 5-C 6-A 7-G
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesc mariusz mozesz i jak z tym i maturami? jestes pewien tych odpowiedzi? jak z tymi grupami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kraczkowski.info/bez-kategorii/430/cke-udostepnilo-na-wniosek-posla-maksa-kraczkowskiego-arkusze-maturalne-oraz-klucze-odpowiedzi-z-matury-poprawkowej-2010
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tzn ze bylo kilka egzemplarzy? bo moje odpowiedzi sie nie zgadzaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ma ktos poczatki zapisane bo ja literek nie spisałam tylko pocatki:/ i nie jestem pewna pomozcie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez was idioci myślałam że nie zdałąm. miałam od was inaczxej a zdałam na 50% !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...