Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 WOS: ODPOWIEDZI, pytania i ARKUSZE

Utworzony przez ~ania~, 7 maja 2010 r. o 10:57 Powrót do artykułu
DZISIEJSZY WOS- BANAŁ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Bartoszewskim wiedziałaś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy w ręce nie miałem żadnej książki z wos-u na lekcjach byłem sporadycznie a i tak uważam że zdałem na powyżej 50 % Śmiech na sali , zaczynam wątpić w sens edukacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOS?! Ludzie którzy nie maja o tym pojęcia zdali by... spodziewalem sie czegoś bardziej skaplikowanego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciastek991 napisał:
Nigdy w ręce nie miałem żadnej książki z wos-u na lekcjach byłem sporadycznie a i tak uważam że zdałem na powyżej 50 % Śmiech na sali , zaczynam wątpić w sens edukacji...
nie badz taki pewny z przodu bo Ci z tylu urosnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo ze wos nie jest trudny do zdania wystarczy po prostu sensownie pomysleć. Lecz ktos kto chciałby uzyskać porządny wynik (80%++) mogłby mieć dzisiaj problem bo bylo kilka zadań których bez nauki się nie zaliczy zwłaszcza zadania z organizacjami i postaciami. Zawsze mozna strzelac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cfaniaczku nie mów hop puki nie przeskoczysz osobiście nie była łatwa poczekaj na wyniki wtedy się wypowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pergam napisał:
WOS?! Ludzie którzy nie maja o tym pojęcia zdali by... spodziewalem sie czegoś bardziej skaplikowanego...
ta Ty napewno zdasz, widać po twoim piśmie "skaplikowanego" jak juz to skomplikowanego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No łatwa nie była, niektore pytania dośc, ale jak dojebali czyms to ja na ta kartke i zonk Zdane jest na pewno, ale jak się okaze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja wypowiedź oznacza tylko to ze nigdy nie widziałeś arkusza maturalnego z WOS-u ( nie jest to wcale takie proste to zarówno wiedza z geografii, historii i ogromna konkretna wiedza w zakresie polityki, opierająca się na Nazwiskach, datach, wydarzeniach). Jestem pewna że nie posiadasz nawet 15 % wiedzy na ten temat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam, że to była masakra!! coś strasznego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umówmy się, wypracowanie było proste, natomiast reszta?? nie powiedziałabym.. ok, niektóre rzeczy były banalne, jak np wstawienie z podanych slów odpowiedniego przy funkcji państwa czy mniejszości narodowych. ale dużo zadań nie było łatwych, a ja nie nalezałam do osób które wosu się uczyły, przed maturą tylko przeczytałam podręcznik. nawet moja nauczycielka nie wiedziała że zdaję wos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie był bardzo trudny;/ obawiam się, że mogę nie zebrać nawet tych 30 punktów... Są już gdzieś odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była trudna! żadnego zadania abcd... uważam że trudna. pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie żadnego ABCD... to mnie przeraziło..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
była trudna! żadnego zadania abcd... uważam że trudna. pozdrowienia
moim zdaniem stosunkowa prosta,jedynie zadanie 18 i 19 było trudne pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie ze temat pracy byl fajny i prosty ale reszta trudna i obawiam sie ze tez nie uzbiera mi sie 30 pkt :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matusz napisał:
moim zdaniem stosunkowa prosta,jedynie zadanie 18 i 19 było trudne pozdrawiam:)
czy chodzi o mature podstawy czy rozszerzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba jest temat zalozony na forum o wosie rozszerzonym ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie była trudna, wystarczylo sie choc troche uczyc czego ja nie zrobiłam ale i tak napisalam w miare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...