Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2012 ANGIELSKI: Odpowiedzi, pytania, arkusze (poziom podstawowy)

Utworzony przez jacek, 10 maja 2012 r. o 10:50
mozna powiedziec ze ta matura do najłatwiejszych nie nalezala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezbadane są wyroki boskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z Toba ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwe to to nie było ... Pisanie jeszcze ok ale słuchanie i czytanie ze zrozumieniem ... masakra...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie czytanie i słuchanie było w kit. Pierwszy list troche dziwny. Drugi jeszcze w miare.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy mówicie matura była pestką ,ale jeśli ktoś nie ma doskonałej znajomości języka to nawet z człowiekiem z niepełnym przedszkolem w Anglii się nie dogada ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie miałam większych problemów z językiem angielskim ale ta matura sprawiła mi wiele trudność (przy czytaniu jak i słuchaniu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy opowiadacie... Najlatwiejsza matura jaka mogla byc... Perwsza forma wypowedzi banał a druga to wiadomo ze list formalny bo do nauczyciela... Wystarczyloby 10 minut przygotowan... Czytanie dla mnie banalne strasznie ale rozumiem ze nie wszyscy musza je rozumiec natomiast wystarczylo troche pomyslec a sluchanie ? Smiech na sali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie nr 1: Z czym/ kim kojarzy się Kaczyński w Stanach Zjednoczonych? Odpowiedź: http://www.trutv.com/library/crime/terrorists_spies/terrorists/kaczynski/1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra dobra, zanim zaczniesz tak szaleć to poczekaj na wyniki......i się okaże jak proste było, obyś się nie zdziwił <333
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie matura była trudna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedzi pisemne były dość łatwe, ale sam tekst i słuchanie niekoniecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak matme dali średnią, tak teraz dowalili z tym angielskim :| porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mialam inna wersje zadania 2 i 3 i nie ejstem w stanie porownac teraz ze swoja matura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zamieścić arkusz innej wersji bo ja pamiętam wzrokowo jak zaznaczałam a nie jak dany nagłówek brzmiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym chciała tylko by podali odpowiedzi do j. angielskiego także innych wersji arkusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp. do drugiej grupy ; zad1 F, T, T, F, F, zad2 B A D C F zad3 A C B C A zad4 E D F H A C G zad5 T, T, F, F, T, F zad6 A B A D C B D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej;] Mogło być tak że w 2 arkuszu było 2 zadanie pomieszane a inne zadania takie jak w pierwszym arkuszu?? prosze o odpowiedz!!;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze bardzo o odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...