Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
będzie 90%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem matura z matematyki to WIELKI BŁĄD. maturę z tego przedmiotu mogą zdawać ludzie, którym potrzebne to będzie na studia. Ja osobiście jestem bardziej humanistą niż matematykiem. I już teraz wiem że oblałem. Nie chdzi o to czy jestem mądry czy głupi. Do czego w życiu potrzebne mi będą logarytmy albo funkcje trygonometryczne? Język polski jest naszym ojczystym językiem więc jasna sprawa, że maturę zdaje się właśnie z tego przedmiotu. Język obcy również jest bardzo ważny. TAK WIĘC NADAL NIE ROZUMIEM PO CO MATEMATYKA? Jeżeli wszyscy mamy być równi nie róbmy żadnych zmian w systemie. Przedtem matematyki jakoś nie musiało się zdawać. Chciałbym żeby to wróciło. Życzę jutro wszystkim powodzenia. Bo ja już straciłem chęci i nadzieje.... XXX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam że wiekszości przydałaby się znajomość gramatyki a nie lektur które sa na maturze i tych wszystkich funkcji jezykowych. Skoro teoretycznie nie miałoby być matmy to i niech nie bedzie polskiego. mi zadna znajomosc lektur nie przyda sie na studiach i matura z polskiego jest mi nie potrzebna (a matematyka owszem) ale skoro ja mam sie meczyc i ja pisac chociaz na te 30% to dlaczego inni nie mieliby sie pomeczyc z matma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam, to zadanie otwarte z resztą z dzielenia przez 7 rozwiązałem w pamięci w 15 s. To ma być egzamin maturalny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie przesadzajcie... zadania zamknięte były dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, a to że niektórzy myślą d*pą a nie głową to nie wina CKE :) Pozdrawiam. PS Też dzisiaj pisałem maturę :)
To że Ty jesteś upośledzony o profilu mat fiz nie oznacza, że matura była super łatwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~hytg~ Jestem w LO o profilu sportowym więc wiesz... Twoje argumenty są tragiczne ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...