Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdzie te wyniki??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawajcie swoje odpowiedzi porównamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wam wyszło w 32 i 30??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim to trzeba być tumanem, żeby nie zdać matury! Wstyd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziele ... jeszcze chyba nigdy nie napisali, lub nie pokazali ,że matura NIE BYŁA łatwa z matmy.. ja nie wiem skąd oni biorą tych ludzi ! chyba to są jedni na kilaset !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Einstein się ku*wa odezwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka prosta? a nikt jej nie moze najwyraźniej rozwiązać !bo odpowiedzi juz dawno powinny się pojawić ha ha ha !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i stala spiewka ... 1 punktu mi zabrakło haha ..żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg. mnie była porównywalna z majową. Nie wydaje mi się że była prostsza. raczej na tym samym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy spodziewali sie łatwiejszych zadań, no bo przecież aż 21% nie zdało... a tu co? Otwieramy arkusze i nagle cisza, zadania okazały się porównywalne do maja, niektóre może nawet i trudniejsze. Szkoda że to odbierze tak wielu młodym ludziom szanse na studia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszyscy spodziewali sie łatwiejszych zadań, no bo przecież aż 21% nie zdało... a tu co? Otwieramy arkusze i nagle cisza, zadania okazały się porównywalne do maja, niektóre może nawet i trudniejsze. Szkoda że to odbierze tak wielu młodym ludziom szanse na studia..." mogłaś się uczyć, miałaś 3 miesiące na to:) ja pomimo tego, że jestem słaby z matmy, a zdałem ją w maju i to z dobrym wynikiem. korepetycje, nauka - klucz do sukcesu. i nie zwalajcie na OKE, bo mieliście właśnie szansę na poprawienie tego, a jeśli spodziewaliście się zadań w stylu "2+2", no to gratuluję. to poziom szkoły średniej, a nie podstawówki i czegoś tu się jednak wymaga. jeśli te 21% nie zdało w maju to pretensje mogą być jedynie do nauczycieli, że dopuścili takich głąbów do matury. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuman to cie zrobil kutafonie! to ze komus nie poszedl jeden przedmiot na trzy mozliwe nie oznacza ze ktos jest idiotą! jezeli masz takie spostrzezenie na ludzkosc to gratuluje ci rozumu płaza! pozdrawiam goraco;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maturzystka napisał:
niektóre może nawet i trudniejsze. Szkoda że to odbierze tak wielu młodym ludziom szanse na studia...
I doktoraty i... Laboga, ludzie, wstydu nie macie za grosz, pisząc takie głupoty! Wiem dzisiaj na studiach nie trzeba nawet potrafić dodawać, bo koleżanka podpowie. Ale jeżeli i ona jest z tej samej klasy? To co będziecie SZCZelać? Daj dziewczyno spokój! Mię witki już odpadły, brak Tobie wiedzy i piszesz o odbieraniu szans na studia? To co chceś studiować cerowanie zaocznie z takim podejściem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Sam dziś pisałem maturę z matematyki. Ci którzy spodziewali sie łatwiejszej formy zadań nie potrzebnie sie łudzili. Matura poprawkowa jest przygotowywana w tym samym czasie co matura główna, wiec mozna było sie spodziewać takich zadań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pressing napisał:
"Wszyscy spodziewali sie łatwiejszych zadań, no bo przecież aż 21% nie zdało... a tu co? Otwieramy arkusze i nagle cisza, zadania okazały się porównywalne do maja, niektóre może nawet i trudniejsze. Szkoda że to odbierze tak wielu młodym ludziom szanse na studia..." mogłaś się uczyć, miałaś 3 miesiące na to:) ja pomimo tego, że jestem słaby z matmy, a zdałem ją w maju i to z dobrym wynikiem. korepetycje, nauka - klucz do sukcesu. i nie zwalajcie na OKE, bo mieliście właśnie szansę na poprawienie tego, a jeśli spodziewaliście się zadań w stylu "2+2", no to gratuluję. to poziom szkoły średniej, a nie podstawówki i czegoś tu się jednak wymaga. jeśli te 21% nie zdało w maju to pretensje mogą być jedynie do nauczycieli, że dopuścili takich głąbów do matury. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co którzy nie zdali niech się nie martwią. Ktoś musi kopać rowy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, jeśli w pierwszym zadaniu otwartym nie napisałam xe(1,2) i nie narysowałam wykresu to bd miala chociaż 1 pkt jak dobrze policzyłam i dałam odp ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten (...)
Ostatnio edytowany 29 sierpnia 2011 r. o 08:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tempaki, jak ja zdawałem maturę z matmy, to był mój wolny wybór, a matma nie była prosta ... a wy macie obowiązową, więc macie łatwiejszą, ale jesteście tempi, więc szkoda gadać na ten temat ... nawet pewnie nie wiecie co to są granicę, a o całkach to już nie mówmy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morinth napisał:
tempaki, jak ja zdawałem maturę z matmy, to był mój wolny wybór, a matma nie była prosta ... a wy macie obowiązową, więc macie łatwiejszą, ale jesteście tempi, więc szkoda gadać na ten temat ... nawet pewnie nie wiecie co to są granicę, a o całkach to już nie mówmy ...
dobra macie i uczcie się, tylko tak z głową a korepetycje nikomu się nie przydadzą http://matematyka.pisz.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...