Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wyzywaj od Tępaków,bo nie każdy jest mocny z majcy. Matematyki Idioto nie da się nauczyć, trzeba ją zrozumieć. Jak jesteś taki thr Best to pochwal się na ile Polski napisałeś bo na pewno nie na 95%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdałeś MATURY? To nie koniec świata, sprwdź co w takiej sutuacji zrobili inni: ######niezdalemmatury.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morinth napisał:
tempaki, jak ja zdawałem maturę z matmy, to był mój wolny wybór, a matma nie była prosta ... a wy macie obowiązową, więc macie łatwiejszą, ale jesteście tempi, więc szkoda gadać na ten temat ... nawet pewnie nie wiecie co to są granicę, a o całkach to już nie mówmy ...
Bez przesady. Jeśli zdawałeś matmę z własnej woli tzn że masz jakieś uzdolnienia w tym kierunku.A o całkach i granicach to nie ma co wspominac bo nie są one zawarte w programie nauczania więc nie wina uczniów że tego nie znają...A raz na egzaminie może sie każdemu noga powinąć nawet i ze stresu i w tym celu sa poprawki a nazywanie od razu kogoś tępakiem jest zdrowo przesadzone.Właśnie wykazałeś się inteligencją ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morinth, i to mówi osoba która pisze 'tempaki' o.O Każdy wie, że pisze się tępaki, deb***u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszłam do szkoły z przekonaniem, że nie zdałam. Nie miałam cienia wątpliwości. Jak weszłam to chciałam automatycznie poprosić o wniosek o poprawkę. A ona do mnie, że dostaje ostatnie świadectwo. Mówię do niej 'żartuje pani'...jak powiedziała, ze nie to zaczęłam tam skakać i wzywać imię Pana Boga na daremno...wybiegłam ze szkoły szczęśliwa, dzwoniłam zaraz do rodziców. No i z tej radości zapomniałam teczki w sklepie. Odnalazła się na drugi dzień, hahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...