Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mazowsze i muzyka. Nowy wokalista zespołu Mafia pochodzi z Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2019 r. o 16:04 Powrót do artykułu
Wielki artykuł o zespole który nie miał żadnego hitu od 25 lat! A raptem 2 z Piaskiem. Takich bandów są tysiące ale po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słaby głos, nijaki, mało charakterystyczny. Melodycznie "Ona tak ma" to odgrzewany kotlet setny raz. Sukcesów nie będzie. Może to dobre do słuchania przy jedzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos Mafii z Lublina? Dewelo-doktorek nie startował w castingu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw Teatr Muzyczny, później zespół pieśni i tańca oraz dawno przebrzmiały zespół rockowy, a na koniec może będzie disco polo ("Chodzi nam o to, żeby to były piosenki prawdziwe, z serca, o normalnych sytuacjach, które każdy człowiek przeżywa"). Rzeczywiście jest z kim robić wywiad. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybieram się na koncert do Radia Lublin i jestem pewna, że się nie zawiodę. Widzialam Mafię na koncercie w lecie i było rewelacyjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć, nazywam się Gideon Joubert. Chcę podzielić się moim niesamowitym doświadczeniem z największym rzucającym zaklęcia Dr Ogundele. Moja żona mnie zdradzała, a kiedy się dowiedziałem, pokłóciliśmy się o rozwód, płakałem i zachorowałem przez ponad 3 lata, pewnego dnia, kiedy szukałem w Internecie cytatów miłosnych, widziałem, jak ludzie mówią Dr Ogundele, czarodziej zaklęć miłosnych i jego świetna praca, zostawili jego dane kontaktowe, skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, żebym się nie martwił, że po 24 godzinach moja żona anuluje rozwód i wróci do mnie i pokocha mnie bardziej, gdy zrobię wszystko, co on. poprosiłem, żebym to zrobił, ku memu największemu zaskoczeniu, że następnego dnia wieczorem zadzwoniła moja żona i błagała mnie, abym przyjął ją z powrotem, jeszcze raz dziękuję dr Ogundele, że naprawdę jesteś błogosławieństwem dla mnie i dla świata. Może również pomóc Ci w kontaktowaniu się z nim za pośrednictwem WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. i e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...