Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Warunki przyznania tych pieniędzy sa piekielnie do spełnienia ,stąd takie małe zainteresowanie. Cos jak w starym dowcipie o Polaku i Ruskim -Polak jje kiełbasę a głodny Rusek przełyka ślinę Polak mówi : dam ci kielbasy jak wypijesz wiadro wody -Rusek z desperacją wypił wiadro wody -Polak pyta: chcesz tej kiełbasy ? -Rusek :nieee... -Polak:a widzisz...tobie sie pic chciało a nie jeśc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy tylko rolnicy w tym chorym kraju żyją? Czy tylko oni mogą dostać 100 tys. zł gratis/ Jak widać już się tak nachapali, że nawet więcej nie chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopki roztropki mają już dość kasy,co tam jakieś marne 100.000 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlopki roztropki jak to piszecie nie mają dość kasy. Po prostu nie spełniają tych warunków. Inna sprawa, że rozliczanie takich dotacji jest tak czaso i pracochłonne, że się ludziom odechciewa tych pieniędzy. I nawet nie chodzi o ilość papierów do uzupełnienia, a o to jakie bzdury trzeba wypisywać. Później trzeba to zawieźć do agencji, dostać swoje w kolejce i jeszcze z 10 razy pojechać bo urzędnik czegoś nie zauważył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, że warunki przyznawania są wzięte z kosmosu, to znaczy z UE. Typowa unijna propaganda - Łunia daje, więc mamy ją popierać i ani myśleć o wyprowadzcce z Eurokołchozu. A fakty są takie, że to przynosi więcej szkody niż korzyści, nie tylko dla rolnictwa, ale dla całej gospodarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za te 100k chętnie bym rozliczył dotacje, ale niestety mie se nie należy, bo ja mam pracować na wieś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...