Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mecz z Irlandią - bilety

Utworzony przez maciers, 11 marca 2015 r. o 12:10
Leci ktoś na mecz? Możecie kojarzycie, żeby ktoś chciał odsprzedać bilet? Mogę dać nieźle zarobić. Za późno się zebrałem z kupowaniem i tak wyszło, a w końcu zapowiada się fajna gierka. Ktoś, coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz chcesz bilet kupić? W zeszłym roku już wszystko sprzedali - nie ma szans na zakupy teraz - możesz liczyć, że jakiś konik ci sprzeda, ale taki bilecik może nawet kilka koła kosztować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie jedyne co ci pozostaje to grajobilet.pl czyli konkursy, normalnie i legalnie biletu nie kupisz. Podobno irlandyczycy sprzedają swoje bilety, ale sprawdzałem i to zwykła bajka - nie ma takiego tematu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a poleciałbym. jakie koszty takiego biletu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz próbować na grajobilet.pl, jak wygrasz to polecisz, bo biletów w normalnej sprzedaży nie ma od bardzo dawna, mnóstwo ludzi chciało lecieć na ten mecz i od nas będzie komplet na stadionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodałem się też do tego konkursu. W sumie lipa, że tak mało biletów było - jarałem się tym meczem, ale kiedy były bilety to ja nie miałem kasy, masakra ;/  A gdyby się udało załapać na taki pakiecik to byłaby piękna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do konkursu się dodałem. Podejrzewam, że mecz roczaruje ze względu na skład, ale gdyby się faktycznie udało zdobyć miejscówkę, to byłaby piękna sprawa. Chciałem nawet lecieć sam, ale po prostu nie było mnie na coś takiego stać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się dodałem. Lipa z tymi biletami, ale z drugiej strony każdy chciał być na tym meczu. Gdyby wyszlo z przelotem ;-) Raz byłem na meczu w Anglii, ale to było 30h w autobusie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do biletów i tego konkursu - mój kolega wygrał bilet w poprzedniej edycji, i będzie miał właśnie taki pakiet jak tutaj jest oferowany. Też się dodałem, wiadomo że szanse na sukces wielkie nie są, ale jakieś są ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...