Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Meditus – skuteczne wsparcie dla uzależnionych od alkoholu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2019 r. o 00:08 Powrót do artykułu
Każdy alkoholik zasługuje na drugą szansę. Nie zawsze spowodowane jest to przez niego a wielu rzeczy nie robi ze świadomością. Wszystkiego dobrego dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałam kolejny artykuł o działaniu tego leku i coś tu przeczy czemuś.Skoro jest taki dobry to nie rozumiem po co jednocześnie proponować cytuję "bezbolesne wszywki z esperalu". Nie jestem specjalistą w dziedzinie uzależnień niemniej jednak wiem , że tak czy siak pierwszy krok zależy od samego uzależninego, a jak go już postawi na drodze do zdrowienia nie ma konieczności zastępowania własnego umysłu kolejnymi środkami być może też uzależniającymi ( tego nie wiemy) wiemy za to , że jeśli coś przepracuję solidnie, włącze myślenie, zastosuję zasady terapii to mam bezcenny lek ...mój własny mózg, który zacznie funkcjonować z pozytywnym nastawieniem i żaden lek tego nie zastąpi. W nałogu nie ma drogi na skróty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...