Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Metody kłusownicze, czyli jak poderwać cudzego męża

Utworzony przez GG, 23 stycznia 2010 r. o 22:43 Powrót do artykułu
Gówno prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dział "ROZRYWKA", temat "Metody kłusownicze, czyli jak poderwać cudzego męża" --> rzeczywiście niezła rozrywka !!! Tylko Wy tak potraficie dobrać dział do tematu. Może i daleko Wam do SE ale powolutku zaczynacie im dorównywać. Pomyślcie trochę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem coś na ten temat sama niedawno musiałam pozbyć się takiej kłusowniczki która próbowała zarzucić sidła na mojego męża nawet bardzo się z tym nie kryła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem coś na ten temat sama niedawno musiałam pozbyć się takiej kłusowniczki która próbowała zarzucić sidła na mojego męża nawet bardzo się z tym nie kryła
jak to zrobiłaś???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...