Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto zamalowało antysemicki napis

Utworzony przez Gość, 24 lutego 2009 r. o 15:05
Lepiej późno niż wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sobie zrobili reklame na caly swiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ci dopiero antysymityzm! Nie kupuj u tego Żyda lub innego, hasło zapewne wyniało z jakichś przyczyn. A, to co ostatnio powiedział rabin Szlomo Awinera - lider religijnych syjonistów w Izraelu, należy przyjąć jako coś oczywistego, co nie ma związku z antypolonizmem? ,,Jedna osoba wystarczyłaby do wysadzenia torów kolejowych. Czego tego nie zrobiono? Bo oni wszyscy mówili ,,dobrze" uśmiechali się i czekali na to, co mieli zrobić naziśći". To nie jest opinia o Żydach, tylko o Polakach. Ale gdyby Polacy chcieli ich wywieźć na Madagaskar zapewne wiedzieliby jak rozkręca się tory. Prefidia i jeszcze raz prefidia ..., że takie opinie uchodzą im płazem! Jak coś nie tak powiedział biskup lefebrysta, to skandal, a jak rabi wszystko jest ok. on to uczynił w imię dialogu i miłości do braci mniejszych.(patrz Rzeczpospolita htp:/ wiadomości.wp.pl Rabin: Polacy się uśmiechali i czekali na nazistów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak my prosiliśmy ich, żeby walczyli razem z nami w Powstaniu Warszawskim to oni woleli się kiwać i biadolić, wsiadali do ciężarówek i wagonów i szli na pewną śmierć bez walki. Przez swoje tchórzostwo Żydzi mają opinię taką a nie inna i jak każdy tchórz tłumaczą się z tego i poruszają takie kwestie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZYDOWSKIE PARCHY Z USRAELA PRZEJMUJA SIE ANTYSEMITYZMEM W POLSCE JEDNOCZESNIE AKTYWNIE POPIERAJA I PROPAGUJA ANTYPOLONIZM NA CALYM SWIECIE. NAPIS MOGA SOBIE ZAMALOWAC ALE I TAK KAZDY DPBRZE WIE ZE U ZYDA SIE NIGDY NIE KUPUJE.Wiecej o syjonistach i zydach w zniewalanej Polsce mozna przeczytac na polskim niezaleznym portalu informacyjnym www.polonica.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czego zydzi nauczyli sie od Niemcow a Niemcy od zydow" to tytul artykulu ktory kazdy Polak powinien przeczytac na www.pogonowski.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to określenie żyd jest antysemickie?jest to nazwa potoczna pewnej nacji jak cyganie ,kaszubi itd. więc albo ktoś jest nadwrażliwy albo szuka dziury w całym ! a że dopisane było nie kupuj ! no cóż może miał niezbyt świeży towar i ktoś kogoś chciał przestrzec ale z takiego bzdetu robić aferę to faktycznie tylko żydzi potrafią ,kto wie może niedługo zażądają zadośćuczynienia bo co jak co ale, kasę lubią najbardziej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IZRAELSKIE PRODUKTY I OWOCE POZNAJE SIE PO KODZIE ZACZYNAJACYM SIE OD 729. jA I WIELU MOICH ZNAJOMYCH NIE KUPUJE ZADNYCH ZYDOWSKICH PRODUKTOW ,PO PROSTU JE BOJKOTUJEMY. zAPYTACIE ZAPEWNE DLACZEGO? DLATEGO , ZE ZYDZI SA NAJWIEKSZYMI WROGAMI POLAKOW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ty jesteś? Polak mały. To całe podsumowanie bełkotu, jaki niżej na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bczność! Do, hymnu... MARSZ, MARSZ POLONIA! Już was żegnam niskie strzechy, ojców naszych chatki, już was żegnam bez powrotu ojcowie i matki. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Już was żegnam bracia, siostry, krewni, przyjaciele, póki w ręku miecz jest ostry, nie zginie nas wiele... Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę, będziem Polakami, dał nam przykład wódz Kościuszko jak zwyciężać mamy. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Kiedy zabrzmi trąbka nasza, pocwałują konie, poprowadzi nas dowódca na ojczyste błonie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Złączmy ramię do ramienia, bracia Galicjanie, gdy uderzym wszyscy razem, Polska zmartwychwstanie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. A gdy nieprzyjaciół naszych dumą poskromimy, jeśli w zgodzie żyć będziemy, nigdy nie zginiemy. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, odpoczniemy po swej pracy w ojczystej zagrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antysemici won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Polak~ napisał:
Antysemici won!
Gnido zydowska , to ty jeszcze w Polsce!? Twoje miesce w Tel Aviwie lub USraelu ,tam mozesz krzyczec o antysemityzmie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"UKRAINSKI PARLAMENTARZYSTA: ZYDZI PRZEJMUJA DZISIAJ NASZE MIASTO I KNUJA PRZECIWKO"(UKRAINCOM)- NA WWW:BIBULA.COM www.bibula.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenta chętnie pokazywałbym na zajęciech z antysemityzmu stosowanego, łacznie z opisem jego budowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie będę więcej wyzywał Żydów. Obiecuję poprawę, Panie Profesorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.