Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja, to chyba jakąś inną matematykę umiem. Skoro wykonano do tej pory 7 milionów szczepień, w tym tygodniu ma być kolejny milion, to w sumie będzie 8 milionów. To znaczy, że w dwa ostatnie tygodnie Morawiecki planuje wykonywać średnio sześć milionów szczepień tygodniowo, czyli po blisko milion dziennie. Kto jeszcze wierzy temu człowiekowi, który zdaje się został już chyba dwa razy (a może nawet więcej) skazany za kłamstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zdaje się"? Pytasz, czy twierdzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, nie będę mógł dojechać z mojego mieszkania+ ponieważ jeszcze nie otrzymałem obiecanej dopłaty do prądu, a mój jeden z miliona aut elektrycznych na paliwie z królestwa prasy i hotdogów (kamienicznika obajtka) nie dojedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 mln. To oni mają tyle rodziny i znajomych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...