Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Kamiński dołączył do klubu PSL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2018 r. o 13:51 Powrót do artykułu
a wuj z nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumofilce aby uratować stanowiska w Sejmie (co oznaczałaby degradacja z klubu sejmowego do koła) zaimportowali Kamińskiego. To pokazuje mentalność tych pazernych na władzę i stołki buców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcom wsi i małych miasteczek WSPÓŁCZUJEMY! MISIEK TO KOMPROMITACJA !!! "Pazerne" postacie, aby nie utracić finansów z klubu SEJMOWEGO są zdolni do zawarcia "paktu" pewnie i z diabłem - BO LEWACTWO to u nich norma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swira niesioła tylko do kompletu im brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wincenty Witos w grobie się przewraca. A ten ZSL to już mam nadzieję trup polityczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamiński, znany z tego że kompletnie, definitywnie i gruntownie zaorał Ewę Kopacz (nomen omen z ZSL) ... bo przypominam, że to on był odpowiedzialny za te jej medialne wygłupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten, co naskrobal gniota "Koniec PiSu" ? No to gratulujemy wybitnego stratega ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego zeteselu sam żywe trupy zdążają na noc żywych trupów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamiński kółkiem ratunkowym dla psl- będzie historyczną postacią i "rekordzistą". Jacy członkowie ,taka partia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ambasador Lubelskiego? Chyba ambasador koryta żeby się nie dać oderwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO PSL - The End. :) :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN KAMIŃSKI TO SKACZE JAK MUCHA NA PADLINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem - czyżby już "nigdzie" (w żadnej tzw. partii) nie chcieli pana Michała Kamińskiego ? (przypomina mi się pan Leszek Miller jak go pan Andrzej Lepper przyjął do Samoobrony).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie - nie dosc ze NAJBIEDNIEJSZE, TO JESZCZE NAJGLUPSZA MA KOALICJE W SAMORZADACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MISIEK P0grzebal kampamie Kopaczki na metr wglab, to i zslowvow P0grzebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten paniczny strach i wciaganie trupa na poklad to symbol całkowitego upadku opozycji w Polsce. Widać, że PSL musi chwytać się przyjmowania osób, o tak niskim autorytecie, To juz koniec spadkobiercow zsl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten Kaminski to przyjaciel radnego Zbyszka J.!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no okazał sie kaminski kolejnym chamskim gumofilcem ,zawsze mi się nie podobał ten obszczymurek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!!! Koalicja PSL z UED (czyli najobrzydliwoszą twarzą Unii Wolności) całkowice pogrąży PSL. Obecny PSL z przedwojennym PSLem, a nawet tym PSLem sprzed 25 lat, z lat 90-tych nie ma nic wspólnego. PSL to obecnie partia etatystyczno-urzędnicza, która nie prezentuje żadnych interesów polsiego chłopstwa! Od kiedy przyjęli w swoje szeregi przybłedy od Palikota całkowicie straciłem do nich szacunek! Jakiegokolwiek  konserwatyzmu obyczajowego, światopogladowego jest tam zero! Nawet starzy ZSLowcy na swój sposób byli konserwatywni, bo wynieśli konserwatywne wychowanie spod strzechy, a ci? Aborcja,  małżeństwa gejowskie, adopcja dzieci, legalna eutanazja i marihauna, koalicja z RAŚiem na Śląsku. A poseł Kamiński, Niesołowski? Owszem można zmienic poglądy, ale nie o 180 stopni. Kamiński, Niesisołowski kiedyś RADYKALNI katolicy, obecnie ateaiści, a w każdym razie antyklerykałowie, Kamiński kiedyś był w Pisie i nosił teczkę za Prezesem, obecnie pierwszy jego krytyk, co się stało Panie Kamiński? A Panu Panie Niesiołowski, kiedyś wysadzał Pan pomnik Lenina, obecnie obiecuje pan podwyższenie emerytur byłym SBekom i UBekom kiedy dojdzie Pan do władzy. Dla środowiska GW PSL to były kiedyś prostaki, chamy, którym słoma z butów wystaje, teraz zasługująca nas szacunek partia polityczna. Jak PSL kiedyś w latach 90-tych zwalczało Balcerowicza, a teraz dla nich czołowy autorytet polityczny. Mam nadzieję, że po tym wszystkim PSL progu wyborczego już nie przekroczy. Zresztą tak na marginesie, gdy do Sejmu weszła Lewica,to PSL przy poparciu jakie mieli (5,2%) to i tak do Sejmu wprowadzili by tylko koło, to że mieli klub zawdzięczają szczęśliwemu zbiegowi okoliczności bo równie dobrze  od razu mogli go nie mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PracaSwoimLudziom - walczy kto ma trochę ziemi za pazurami dawać do Kosinaiaka przyjmie jak ci..pa ch...ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...