Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieliście Dj-a na weselu?

Utworzony przez Ania80, 26 stycznia 2016 r. o 12:20
Sądzę, że dobrze da się bawić na weselu bez zatrudniania dj-a, natomiast mój przyszły mąż twierdzi, że musi być, bo bez niego nie będzie tak dobrej zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazwyczaj mężczyźni się mylą, ale w tym momencie twój facet ma racje. Zdecydowanie lepiej będziecie się bawić, gdy DJ zapewni profesjonalną rozrywkę, zamiast samemu się bawić z muzyką. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze to trochę słabo, bo w Londynie wynajęcie DJ-a jest drogie, podobnie będzie z wodzirejem(tu ich strasznie mało).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie myślałaś nad wynajęciem ich z polski? Ja tak własnie zrobiłam, bo wyliczyłam, że wyjdzie sporo taniej. Sama dokładnie wiem ile kosztuje wodzirej za granicą :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jest w ogóle taka możliwość? Nigdy nie myślałam o takim rozwiązaniu. A to kogo ty brałaś? Był spoko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas na weselu był duet wodzireja i DJ-a http://duet-jic.wix.com/duet-jic bardzo porządni i mili. Świetnie zajęli się wszystkimi gośćmi. Ceny też mają spoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...